Lietuvos rinktinė – Olimpinio atrankos turnyro pusfinalyje

Liepos 7 d. Lietuvos rinktinė Olimpiniame atrankos turnyre įveikė Puerto Riko komandą ir iškopė į turnyro pusfinalį.
Po pirmo kėlinio lietuviai turėjo 6 taškų deficitą (16:22), bet labai gerai sužaidė antro kėlinio pradžią ir perėmė iniciatyvą. Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinė pirmavo 2 taškais (40:38). Trečiame kėlinyje mūsų šalies krepšininkai keletą kartų buvo įgiję 7 taškų (48:41, 52:45) pranašumą, bet išbarstė jį ir po trijų kėlinių pirmavo tik 2 taškais (57:55). Ketvirto kėlinio pradžioje varžovai rezultatą išlygino (57:57). Lietuviai vėl atstatė 7 taškų skirtumą (64:57), bet Puerto Riko krepšininkai pasinaudojo Lietuvos rinktinės klaidomis ir persvėrė rezultatą savo naudai (67:68). Ir visgi šį kartą sėkmė buvo lietuvaičių pusėje. Kėlinio pabaigoje Lietuvos krepšininkai sužaidė geriau negu varžovai ir iškovojo pergalę rezultatu 76:72.
Pusfinalyje Lietuvos rinktinės varžovais bus Dominikos Respublikos komanda.

Nuotrauka: krepsiniosirdis.lt