Lietuvos petankės čempionatuose – Pauliaus Bagdanavičiaus antroji vieta ir Lino Budriko auksas

Greta Gedminaitė

kvitrina.com

Šiauliuose vykusiose Lietuvos petankės precizinio išmušinėjimo ir vienetų čempionatuose dalyvavo ir mūsų krašto meistrai. Birštono petankės klubui atstovavo Greta Gedminaitė, Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius ir Linas Budrikas. A3 klubo garbę gynė kraštietis Paulius Bagdanavičius.
Paulius sėkmingai pasirodė precizinio išmušinėjimo čempionate. Surinkęs 25 taškus jis tiesiai pateko į finalą. Jo varžovas buvo išaiškintas po pusfinalio. Juo tapo Nerijus Kukcinavičius (28 taškai). Finale Pauliui nepavyko parodyti gero rezultato ir jis liko antras.

Moterų vienetų varžybose Greta Gedminaitė į finalinį ketvertą nepateko, bet užtikrintai laimėjo paguodos varžybas ir bendroje įskaitoje užėmė  5-ąją vietą.
Vyrų vienetų varžybose varžėsi 3 Birštono petankės klubo nariai – Linas Budrikas, Vytautas Gedminas ir Vytautas Vaitkevičius. Šioje rungtyje startavo ir Paulius Bagdanavičius. Į finalinį aštuntuką prasimušė Linas Budrikas ir Paulius Bagdanavičius. Linas ir Paulius susitiko ketvirtfinalyje ir pergalę šventė L. Budrikas. Jis sėkmingai įveikė pusfinalio barjerą ir tapo čempionu. Paulius liko penktas.
Vytautas Vaitkevičius ir Vytautas Gedminas varžėsi paguodos turnyre. V. Vaitkevičius pasirodė sėkmingiau ir užėmė 13-ąją, o Vytautas Gedminas – 15-ąją vietą.

Organizatorių nuotraukos

Taip pat skaitykite