Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato starte – du aikštelės šeimininkų pralaimėjimai

IMGP1724

Ignas Mineikis

Birželio 24 d. Prienuose startavo „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas, kuriame „A“ grupėje dalyvauja ir Prienų KKSC komanda (treneris Dainius Ališauskas). Deja, prieniškiai penktadienio kovoms sugebėjo suburti tik penkis žaidėjus, nors sąraše jų – beveik 20. Todėl komanda net neturėjo galimybių pasipriešinti varžovams, kurie turėjo pakankamai žaidėjų pasikeitimams.

Pirmosiose rungtynėse su Kauno „Aleksoto“ komanda prieniškiai rungtynių pradžioje atrodė gana šauniai ir net po 16 sek. praleisto įvarčio pirmavo rezultatu 2:1. Abu įvarčius pelnė Tomas Jonyka. Bet kauniečiai dar pirmajame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir įgijo 2 taškų persvarą (2:4). Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, bet „Aleksoto“ futbolininkai padidino savo pranašumą iki 3 įvarčių (2:5). Trečiajame kėlinyje Kauno komanda įmušė šeštąjį įvartį (2:6). Vaidas Celešius pelnė trečią tašką (3:6). Iki rungtynių pabaigos įvarčius mušė tik „Aleksoto“ futbolininkai. Tiesa, vienas jų buvo nukreiptas į savo vartus (4:7).

IMGP1166

Antrosiose rungtynėse Prienų KKSC varžovais buvo Kupiškio „Narjanta“. Ši dvikova Prienų komandai nesusiklostė. Jau pirmajame kėlinyje Julius Strampickas turėjo iš vartų išimti 4 praleistus kamuolius. Tiesa, paguodos įvartį pelnė Vaidas Celešius (1:4). Antrajame kėlinyje svečiai iš Kupiškio pelnė keturis įvarčius. 3 iš jų atsidūrė Prienų komandos vartuose, o vienas savo vartininko tinkle (2:7). Trečiajame kėlinyje „Narjantos“ komanda užbaigė KKSC sutriuškinimą, padidinusi skirtumą iki 8 įvarčių (2:10).

Prieš čempionatą Prienų KKSC komandos tikslai buvo optimistiškesni. Dainius Ališauskas pasidalino įžvalgomis:

Šiemet pavyko išlaikyti visus svarbiausius žaidėjus bei į savo gretas pritraukti tris naujokus – Elviną Bajoriną, Deividą Gražį ir Genarą Samsoniką. Ši naujai sukomplektuota komanda turėtų padėti sugrįžti bent į pirmąjį penketuką. Todėl nusiteikę pasiekti daugiau nei pernai. Tikslas – ne tik dalyvauti, bet ir kovoti dėl pergalių. Naujokai turėtų padėti mums tai padaryti“.