Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė neprilygo latvėms

Kovo 23 d. Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė, kurioje yra ir FK „Nemunas“ komandos narė Diana Galickaitė, Birštono sporto ir sveikatingumo centre žaidė draugiškas rungtynes su Latvijos rinktine. Deja, lietuvės neprilygo latvėms ir pralaimėjo rezultatu 1:6.  Jau po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinė turėjo 3 įvarčių deficitą (0:3).
Antrajame kėlinyje situacija nepasikeitė. Viešnios buvo agresyvesnės, jų atakos efektyvesnės ir skirtumas tarp komandų užaugo iki 6 įvarčių (0:6). Rungtynių pabaigoje lietuvės įmušė įvartį (1:6).

Lietuvos komandoje jautėsi neužtikrintumas veiksmuose, vėlavimas prie kamuolio. Neretai varžovės likdavo be priežiūros. Tiesa, Lietuvos komanda sukūrė keletą pavojingų momentų, bet arba smūgiai buvo netikslūs, arba viešnių vartininkė buvo aukšto lygio. Daug kartų savo vartus gelbėjo ir Lietuvos komandos vartų sargės.
Kovo 24 d. 13 val. Birštono sporto ir sveikatingumo centre bus žaidžiamos antrosios Lietuvos ir Latvijos rinktinių rungtynės.