Lietuviai pralaimėjo Nigerijai, bet žengė į ketvirtfinalį

Liepos 5 d. Lietuvos rinktinė Karakase (Venesuela) Olimpiniame atrankos turnyre dramatiškoje kovoje pralaimėjo Nigerijos krepšininkams (80:86), bet į kitą etapą pateko.

Lietuviai grupėje užėmė pirmąją vietą, antri liko Nigerijos krepšininkai. Aikštelės šeimininkai į tolimesnį etapą nepateko.
K. Kemzūros auklėtiniams šios rungtynės nebuvo lengvos. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (20:20). Vėliau iniciatyvą perėmė varžovai. Po dviejų kėlinių jie pirmavo trimis taškais (38:41), o po trijų kėlinių skirtumas pašoko iki 10 taškų (57:67). Visgi Lietuvos rinktinė sugebėjo sumažinti atsilikimą iki sau naudingo skirtumo (80:86) ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.
Linas Kleiza pelnė 22 taškus.

Lietuviai pralaimėjo kovą po krepšiais, prametė 13 dvitaškių (iš 33) ir 13 tritaškių (iš 20).

Nuotrauka: krepsiniosirdis.lt