Lietuviai Baltijos šalių OS jaunimo taurės varžybose – antri

IMG_1937Lapkričio 1-2 dienomis Gdynėje (Lenkija) vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto jaunimo taurės varžybos. Šešių šalių komandos varžėsi estafetės ir ilgosios trasos rungtyse.

Jau pirmąją dieną Lietuvos I-oji komanda (Jogvilė Sušinskaitė, Martynas Germanavičius, Pranas Germanavičius, Deimantė Motiejūnaitė, Milda Radzivonaitė, Algirdas Bartkevičius) laimėjo estafetės varžybas. Pasak komandos vadovo Audronio Deltuvos, lietuviai į lyderius prasimušė M. Radzivonaitės dėka, kuri parodė etape antrąjį rezultatą ir išvedė komandą į pirmąją poziciją. Paskutiniajame etape už Lietuvos I-ąją komandą bėgo A. Bartkevičius. OSK „Šilas“ orientacininkas neužleido varžovams pirmosios pozicijos ir, parodęs geriausią rezultatą, pergalingai finišavo.

Kitą dieną Algirdas buvo nepralenkiamas ilgojoje trasoje jaunimo grupėje ir iškovojo dar vieną pirmąją vietą Lietuvai. Ilgojoje trasoje lietuviai iškovojo dar 3 prizines vietas. Jaunių grupėje laimėtas sidabras, jaunučių – trečioji ir ketvirtoji vietos.

Susumavus rezultatus bendroje įskaitoje, paaiškėjo, jog lietuviai užėmė antrąją vietą, praleidę į priekį tik Švedijos komandą.

A. Deltuva naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog tai geriausias bet kada pasiektas rezultatas Baltijos šalių jaunimo taurės varžybose.

Lietuvai Lenkijoje atstovavo ir šeši OSK „Šilas“ orientacininkai: Algirdas Bartkevičius, Milda Radzivonaitė, Deimantė Motiejūnaitė, Kęstutis Nenartavičius, Tomas Nenartavičius, Rokas Lipnickas.

Povilas Reibutis

Taip pat skaitykite