„Labas GAS“ rodė charakterį, keletą kartų grįžo į rungtynes, bet lemiamu momentu klydo ir pirmąjį ratą baigė be pergalių

R6__6689

Gruodžio 4 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė išvykos „Betsafe LKL“ rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai stengėsi kovoti, sukurdavo nemažai gražių momentų. Po kiekvieno varžovų pabėgimo grįždavo į rungtynes, bet perimti iniciatyvos taip ir nesugebėjo. Ir nors šiandien prieniškiai mažai klydo ir žaidė komandinį žaidimą, nesugebėjo rimčiau pakovoti po krepšiais, o rungtynių pabaigoje pritrūko gerų sprendimų puolime ir šaltų galvų.

Prienų komandos strategas Marius Kiltinavičius antrojo kėlinio viduryje pasodino komandos lyderį Brandoną Browną ant atsarginių žaidėjų suolelio ir daugiau jo nebeišleido į aikštelę.

Iš tiesų, komandai truko agresyvumo kovoje po krepšiais ir aikštelės šeimininkai antruoju, trečiuoju bandymu pelnydavo taškus.

Prienų komandai 16 taškų pelnė Dominykas Domarkas (5 atkovoti kamuoliai), 15 – Doko Šalič (8 atkovoti kamuoliai), po 13 – Darius Tarvydas (6 atkovoti kamuoliai) ir Domantas Vilys, 10 – Justinas Jogminas.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė dvitaškiais (2:2), o paskui aikštelės šeimininkai nubaudė prieniškius už klaidas (7:2). Keturi Justino Jogmino taškai sumažino skirtumą iki 3 taškų (9:6). „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 5:0 ir įgijo 8 (14:6) taškų persvarą. „Labas GAS“ komandą į žaidimą grąžino Darius Tarvydas, kuris pelnė 7 taškus ir sumažino prieniškių atsilikimą iki vieno taško (16:15). Doko Šalič pelnė dvitaškį ir „Labas GAS“ išsiveržė į priekį (16:17). Deja, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Kėdainių komanda ir po pirmojo kėlinio pirmavo 6 taškų skirtumu (26:20).

Antrojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ padidino persvarą iki 8 taškų (28:20). Bet ir šį kartą Prienų komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų (30:28). Deja, perimti iniciatyvos Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams vėl nepavyko. „Nevėžio“ komanda spurtavo ir padidino persvarą iki 10 taškų (41:31). Tiesa, „Labas GAS“ krepšininkams kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (46:39).

Trečiajame kėlinyje vėl pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus. Kėdainių komanda įgijo 10 taškų pranašumą (51:41). Dominykas Domarkas pataikė du tritaškius, Justinas Jogminas ir Doko Šalič – po dvitaškį ir komandas skyrė tik du taškai (54:52). Bet ir šį kartą persilaužimas rungtynėse neįvyko. Aikštelės šeimininkai eilinį kartą „pabėgo“ (62:52). Po prastos atkarpos prieniškiai surengė spurtą (64:61), bet po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 7 taškai (69:62).

Ketvirtajame kėlinyje „amerikietiški kalneliai“ tęsėsi. Aikštelės šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (76:67). „Labas GAS“ sumažina atsilikimą iki trijų taškų (79:76) ir gauna ne vieną progą persverti rezultatą savo naudai, bet jų neišnaudoja. Per likusias 2,5 min. aikštelėje jau šeimininkavo „Nevėžio“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (89:81).