„Labas GAS“ pergalei prieš „Rytą“ ketvirtajame kėlinyje jėgų neužteko

IMGP2431

Gegužės 4 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai po gėdingo pralaimėjimo Šiauliuose (87:114) nutarė savo sirgalių akivaizdoje duoti kovą Lietuvos čempionams – „Ryto“ krepšininkams.

Ir komandai pavyko gadinti nervus vilniečiams 28 minutes. Tik trečiojo kėlinio pabaigoje „Rytui“ didelėmis pastangomis pavyko perimti iniciatyvą (65:66). Deja, ketvirtajame kėlinyje Prienų komandai nepavyko sustabdyti vilniečių puolimo ir rungtynės buvo pralaimėtos 11 taškų skirtumu (86:97).

Prienų komandoje taškus pelnė aštuoni žaidėjai. Dominykas Domarkas ir Domantas Vilys pelnė po 16 taškų, 15 taškų įmetė Kyan Anderson, 13 – Darius Tarvydas, po 9 – Tauras Jogėla ir Justinas Jogminas, 6 – Jordan Williams, 2 – Tomas Gūžys.

Nors „Labas GAS“ komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (23/39), brangino kamuolį ir suklydo tik 8 kartus, neblogai dalijosi kamuoliais (18 rezultatyvių perdavimų).

Po rungtynių sirgaliai plodami padėkojo komandai už kovingumą ir atstovavimą Prienams.  Komandos vadovas Marius Milaševičius pasakė, jog, jei reikės žaisti NKL, tai ir žais, ir išsakė viltį, kad Prienų rajono savivaldybė bus kartu. Rungtynes stebėjo buvę Prienų komandos treneriai Tadas Stankevičius, Edas Nickus. Dar ilgai jaunieji krepšininkai ir sirgaliai bendravo su komandos žaidėjais ir fotografavosi.

Prienų komanda rungtynes su „Rytu“ pradėjo nepataikytu metimu ir klaida. „Ryto“ komanda savo atakas baigė keturiais taikliais metimais nuo baudų linijos (0:4). Tauras Jogėla pelnė pirmuosius prieniškių taškus (2:4), svečiai atsakė dvitaškiu (2:6). Darius Tarvydas pataikė tritaškį (5:6). O dar po vieno jo tolimo metimo rezultatas tapo lygus (10:10). Po Domanto Vilio taškų Prienų komanda išsiveržė į priekį (12:10). Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 2 min. aikštelės šeimininkai vis dar turėjo 2 taškų pranašumą (20:18). Svečiai atsakė spurtu 5:0 (20:23). „Labas GAS“ vairininkas paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Domantas Vilys įmetė tritaškį (23:23). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė dvitaškiais (25:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo Prienų komandos spurtu (30:25). „Ryto“ strategas suskubo paimti minutės pertraukėlę, po kurios Domantas Vilys padidino Prienų komandos pranašumą iki 8 taškų (33:25).

Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. „Labas GAS“ turėjo 10 taškų persvarą (48:38). Deja, per likusį laiką taškai skriejo tik į Prienų komandos krepšį ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkų persvara  sumažėjo iki 4 taškų (48:44).

Trečiajame kėlinyje „Labas GAS“ krepšininkai kontroliavo žaidimo eigą 8 minutes (62:57, 63:60). Bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Ryto“ krepšininkai ir po trijų kėlinių turėjo vieno taško persvarą (65:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžia aikštelės šeimininkams nesusiklostė ir Vilniaus  komanda šoktelėjo į priekį (67:75). Darius Tarvydas sumažino skirtumą iki 7 taškų (71:78). Bet, likus iki rungtynių pabaigos apie 4 minutėms, „Rytas“ įgijo 12 taškų pranašumą (71:83). Prienų komanda dar bandė grįžti į žaidimą (75:85), bet svečiai padidino persvarą iki 14 taškų (75:89). Taškus nuo baudų linijos pelnė Justinas Jogminas (77:89). Komandos apsikeitė dvitaškiais (79:91). Marius Kiltinavičius paėmė paskutinę minutės pertraukėlę. Prienų komanda pristabdė svečių dominavimą, bet sutrukdyti jiems iškovoti pergalę jėgų neužteko (86:97).