„Labas GAS“ krepšininkai pirmose KMT atrankos rungtynėse taip ir nerado savo žaidimo

IMGP8391

Spalio 4 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai išvykoje žaidė KMT „Citadele“ pirmąsias atrankos rungtynes su „Gargždais“. Deja, ir šis mačas Prienų komandai nebuvo sėkmingos. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai buvo lyg pasimetę, nesijautė pergalingo mentaliteto. Pirmajame kėlinyje pasiųsti į nokdauną jie bandė atsigauti ir keletą kartų buvo arti persilaužimo momento. Bet trūko žaidybinio pykčio. Užtat buvo daug padaryta vaikiškų klaidų ir neapgalvotų sprendimų. Komandos kapitonas Karolis Giedraitis taip ir nerado savo žaidimo. Po pertraukos įsibėgėjo Isiah Osborne (12 taškų), tolimus metimus pataikė Klaidas Metrikis (9), savo taškus surinko Brandon Brown (16). Vis dar į žaidimą sunkiai įeina Jylan Washington ir Doko Šalič. Komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (36/46), 15 kartų suklydo, pataikė  7 tritaškius iš 27. Ir rezultatas buvo dėsningas. Rungtynės pralaimėtos 9 taškų skirtumu (76:67).  Dabar „Labas Gas“ laukia atsakomosios rungtynės Prienuose, kurias, jei norime patekti į KMT grupių varžybas, reikia laimėti 10 taškų skirtumu.

Bet, jei nebus padarytos išvados, tai KMT gali likti už borto.

KMT „Gargždai“ – „Labas GAS“ 76:67 (19:11, 19:18, 16:22, 21:16)

Rungtynės Palangoje su „Gargždais“ prasidėjo netaikliais metimais ir klaidomis. Aikštelės šeimininkai iškart pabėgo į priekį (7:2). Po gan ilgos pertraukos Rokas Gadiliauskas pataikė dvitaškį (7:4) ir sumažino skirtumą, bet po kelių atakų „Gargždai“ vėl pirmavo ir dabar jau 10 taškų skirtumu (16:6). Prieniškių žaidimas buvo padrikas ir dar po vienos atakos komandas skyrė 12 taškų (18:6). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Labas GAS“ pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą. Po Brandono Browno, Arno Adomavičiaus ir Giedriaus Bergaudo metimų Prienų komandos atsilikimas sumažėjo iki 8 taškų (19:11).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Labas GAS“ atakose atsirado daugiau minties, ir po Isiah Osborne, Klaido Metriko bei Mintauto Mockaus metimų komandas skyrė 5 taškai (23:18). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. Brandon Brown sumažino skirtumą iki dviejų taškų (27:25). Deja, bet persilaužimo nebuvo. „Gargždai“ vėl perėmė iniciatyvą ir iki kėlinio pabaigos padidino persvarą iki 9 taškų (38:29).

Trečiasis kėlinys pradžioje nieko gero nežadėjo. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai toliau klydo ir kėliniui įpusėjus „Gargždai“ jau turėjo 12 taškų persvarą (47:35).  Tiesa, tada Prienų komanda prabilo tritaškiais. Klaidas Metrikis (2), Doko Šalič ir Brandon Brown tolimais metimais sumažino skirtumą iki 3 taškų (52:49). Toks pats skirtumas buvo ir po trijų kėlinių (54:51).

Ir kai ketvirtojo kėlinio pradžioje Jylan Washington sumažino skirtumą iki vieno taško (54:53), atrodė, „Labas GAS“ komandai pavyks persilaužti rungtynių eigą. Deja, ir šį kartą visos pastangos buvo nubrauktos. Aikštelės šeimininkai spurtavo ir padidino persvarą iki 10 taškų (67:57). Per likusį laiką vyko apylygė kova. Skirtumas tarp komandų balansavo tarp 8-10 taškų, o rungtynės pasibaigė rezultatu 76:67 „Gargždų“ komandos naudai.