„Labas GAS“ krepšininkai bandė pasigalynėti su „Žalgiriu“, bet buvo stipriai nusodinti

IMGP5088

Balandžio 3 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai savo aikštėje priėmė Kauno „Žalgirį“ ir pirmajame ir net antrajame kėliniuose net bandė pasigalynėti su šalies čempionais (17:19, 13:18). Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai (30:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komandos deficitas siekė tik 4 taškus (33:37). Deja, tolimesni įvykiai aikštelėje nebuvo palankūs „Labas GAS“. „Žalgirio“ žaidėjai vis dažniau sėkmingai realizuodavo atakas, geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir po trijų kėlinių jau turėjo 20 taškų persvarą (46:66). Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo trečiojo kėlinio scenarijus ir Kauno komanda laimėjo rungtynes 37 taškų skirtumu (57:94).

Statistika rodo, kad Prienų komanda neprilygo „Žalgiriui“ kovoje dėl kamuolių po krepšiais ( 27/43) ir daugiau nei du kartus suklydo (12/5). Aikštės šeimininkai pataikė tik 4 tritaškius iš 25, o kauniečiai 10/24.

„Labas GAS“ komandoje taškus pelnė 7 žaidėjai. Justino Jogmino sąskaitoje 17 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai. 11 taškų pridėjo Kyan Anderson.

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo visi 11 žaidėjų.