„Labas GAS“ krepšininkai aršiai kovojo, bet „Wolves“ vėl buvo stipresni

IMGP9547

Ką gi, Prienų „Labas GAS“ komanda pradeda rodyti ragučius. Marius Kiltinavičius keičia nenorinčius, anot jo, kovoti aikštelėje žaidėjus ir tai pradeda atsiliepti žaidimo kokybei.

Nors KMT rungtynėse su Alytaus „Wolves“ komanda nepavyko sukurti stebuklo ir svečiai laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (68:76), bet į areną susirinkęs nedidelis būrys sirgalių pamatė gražią kovą.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai laimėjo po krepšiais (42/32), bet daugiau suklydo (18/14) ir mažiau atliko rezultatyvių perdavimų (7/14). „Labas GAS“ strategas savo žaidimo sprendimams panaudojo 9 žaidėjus ir 8 iš jų pelnė taškus. Daugiausiai taškų pelnė Brandon Brown (24), po 11 pridėjo Domantas Vilys ir Doko Šalič. Po krepšiais geriausiai kovojo Justinas Jogminas (8 atkovoti kamuoliai), komandos naujokas Darius Tarvydas (7) ir Rokas Gadiliauskas (5).

Šiose rungtynėse komandai dėl lengvos traumos negalėjo padėti Karolis Giedraitis, o Jylan Washington ir Isiah Osborne likimas komandoje visiškai neaiškus, nes jie ne tik nebuvo registruoti rungtynėms, bet jų net nebuvo ant atsarginių suolelio. Manoma, jog jie paliks komandą, o Mariui Kiltinavičiui atsiras galimybių pakviesti į ją naujų žaidėjų, kurie atitinka jo žaidimo filosofiją.

Nuo pat rungtynių pradžios „Wolves“ bandė spausti „Labas GAS“ krepšininkus visoje aikštelėje, bet Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai ne tik gerai gynėsi, bet ilgą laiką net pirmavo (10:8. 15;10, 19:15) ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 22:20.

Antrojo kėlinio viduryje „Labas GAS“ turėjo keturių taškų persvarą (32:28), bet pralaimėjo trijų minučių atkarpą 0:8 ir leido „Wolves“ perimti iniciatyvą (32:36). Darius Tarvydas buvo sumažinęs skirtumą iki 2 taškų (36:38), bet po dviejų kėlinių svečiai turėjo 3 taškų persvarą (38:41).

Trečiasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus. Bet „Wolves“ krepšininkai geriau išnaudodavo savo progas ir kėlinio viduryje įgijo 9 taškų persvarą (46:55). Dominykas Domarkas pataikė tritaškį (49:55). Po trijų kėlinių Prienų komandos deficitas siekė 7 taškus (51:58).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva priklausė svečiams iš Alytaus. Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. komandas skyrė 12 taškų (61:73). Kėlinio pabaigoje „Labas GAS“ pavyko sumažinti skirtumą iki 8 taškų (68:76).