„Labas GAS-KKSC“ pastangos, nors ir su nuotykiais, baigėsi pergale

IMGP9029

Vasario 12 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai savo arenoje žaidė RKL čempionato rungtynes su Klaipėdos LCC komanda ir po dramos rungtynių pabaigoje visgi „ištraukė“ pergalę rezultatu 96:94. Lemiamą metimą atliko Gediminas Maceina.

Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. Prienų komanda pirmavo 8 taškais (94:86). Deja, kai švieslentė rodė, kad iki ketvirtojo kėlinio pabaigos lieka 17 sek., rezultatas tapo lygus (94:94). Likus vienai sekundei lemiamą metimą atliko Gediminas Maceina (96:94). Papildomas baudos metimas skriejo pro šalį, o atšokusį kamuolį sugriebė Arnas Tilindė. Pergalė.

Prie dramatiškos pergalės 24 taškais prisidėjo Edas Valenta. 7 tritaškius pataikęs Bartas Aleksandravičius surinko  21 tašką. Gedimino Maceinos sąskaitoje 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Prie šios trijulės galima prijungti Arną Tilindę (15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir Darių Kuzmicką (12 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai).

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai diktavo savo sąlygas iki 9 min., bet kėlinio pabaigoje leido varžovams įgyti 4 taškų persvarą (20:24). Tik Elvino Žemaičio tritaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis sumažino Prienų komandos taškų deficitą iki vieno taško (23:24).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė taškas į tašką (27:29, 33;31, 37:37). Antroje pusėje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų nedidelė persvara (44:39, 47:41, 52:46). Deja, kėlinio pabaigoje svečiai atsilikimą sumažino iki trijų taškų (52:49).

Trečiajame kėlinyje du Barto Aleksandravičiaus tritaškiai leido aikštelės šeimininkams pirmauti 7 taškais (65:58). Bet kėlinio pabaigoje LCC krepšininkai sumažino skirtumą iki trijų taškų (74:71). Arnas Tilindė realizavo baudos metimus ir po trijų kėlinių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo 5 taškų pranašumą (76:71).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas buvo banguotas. Ir kiekvieną kartą situaciją gelbėjo Barto Aleksandravičiaus tolimi metimai (86:82, 89:84, 94:86). Ir visgi, svečiams pavyko rezultatą išlyginti (94:94). Gediminas Maceina paskutinę rungtynių sekundę persvėrė rezultatą „Labas GAS-KKSC“ naudai (96:94).