„Labas GAS-KKSC“ krepšininkų išvyka į Klaipėdą nebuvo sėkminga

IMGP5640

Lapkričio 25 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė išvykos RKL čempionato rungtynes su Klaipėdos LCC komanda (68:79).

Matyt, ilga kelionė į uostamiestį turėjo įtakos, nes pirmajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo parblokšti (6:20). Tiesa, kėlinio pabaigoje Prienų komandai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą (13:22).

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 7 taškų (20:27). Aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir įgijo 12 taškų persvarą (20:32). Du Tomo Stankevičiaus tolimi metimai iš varžovų dviženklės persvaros paliko tik 5 taškus (29:34). Po dviejų kėlinių Prienų komanda atsilikinėjo 6 taškais (34:40).

Deja, trečiasis kėlinys priminė pirmojo kėlinio scenarijų. Aikštelės šeimininkai driokstelėjo kaip reikiant ir „pabėgo“ (37:54). Dar po kelių atakų komandas jau skyrė 20 taškų (41:61). Kėlinio pabaigoje „Labas GAS-KKSC“ sumažino atsilikimą iki 14 taškų (47:61).

Ketvirtame kėlinyje didelių pokyčių neįvyko. LCC krepšininkai dar kartą padidino savo pranašumą iki 20 taškų (55:75), o Prienų krepšininkai iki rungtynių pabaigos sugebėjo sumažinti pralaimėjo kartėlį iki 11 taškų (68:79).

Šiose rungtynėse Prienų komandai 18 taškų pelnė Arnas Tilindė, 14 – Tomas Stankevičius, 10 – Nojus Lebskas. Komandoje debiutavo Edas Valenta. Žaidėjas pelnė 4 taškus, atkovojo 8 kamuolius.