„Labas GAS-KKSC“ krepšininkai patiesė „Omega-Taurą“ ir įskrido į atkrintamąsias varžybas

IMGP7627

Karolis Urba

Kovo 18 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL čempionato išlikimo rungtynes su vienais iš čempionato lyderių – Kauno rajono „Omega-Tauras“ komanda. Pergalė šiose rungtynėse ir VDU komandos pralaimėjimas – tai kelias, kuris užtikrintų Prienų komandos patekimą į atkrintamąsias varžybas.

Ir stebuklas įvyko. Prienų krepšininkai, mano įsitikinimu, sužaidė geriausias reguliariojo etapo rungtynes. Jau jų pradžioje aikštelės šeimininkai iniciatyvą paėmė į savo rankas (7:2, 21:11, 27:17).

Visgi, po sėkmingo pirmojo kėlinio antrajame Prienų komanda pradėjo perleisti iniciatyvą svečiams, kurie sumažino atsilikimą iki 2 taškų (39:37). Bet „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai sugebėjo sustabdyti „Omega-Tauras“ spurtą (44:41).  O trečiajame kėlinyje pakartojo pirmojo sėkmę. Kai varžovams pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško (48:47), Prienų komandos jaunimas surengė tikrą puolimo puotą ir po trijų kėlinių įgijo 13 taškų persvarą (68:55). Ketvirtajame „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai padidino persvarą iki 17 taškų (75:58). Ir nors svečiai bandė pakeisti rungtynių eigą ir sugebėjo priartėti prie aikštelės šeimininkų (85:78), bet Prienų krepšininkai pergalės iš savo rankų neišleido (89:80).

Nojus Lebskas pelnė 25 taškus, Osvaldas Mačernis – 17, Tomas Stankevičius – 14, Paulius Gvazdaitis – 10. Kajus Okmanas pelnė tik 4 taškus, bet atliko net 10 rezultatyvių perdavimų. Arnas Tilindė pelnė 6 taškus, bet atkovojo 12 kamuolių.

O dabar – dar nauja naujiena. VDU pralaimėjo rungtynes Kazlų Rūdoje ir atvėrė prieniškiams duris į atkrintamųjų etapą.