„Labas GAS-KKSC“ krepšininkai neatsilaikė Plungėje ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės

IMGP27011

Spalio 22 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda Plungėje žaidė išvykos rungtynes su „Olimpu“. Deja, į Žemaitiją komanda nuvyko ne visa ir Paulius Ivanauskas neturėjo didelės žaidėjų rotacijos.

Tiesa, pirmąjį kėlinį prieniškiai sugebėjo laimėti, bet kituose komanda atrodė prastai, dažnai klydo, o jų metimai skriejo pro šalį. Nors žaidė nekaip, bet jai pavyko ilgą laiką likti žaidime. Rungtynės buvo pralaimėtos 16 taškų skirtumu (88:104).

Komandai 29 taškus pelnė, atkovojo 16 kamuolių Edas Valenta, bet jaunasis žaidėjas antroje rungtynių pusėje suklydo net 9 kartus ir nepataikė nemažai metimų. 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių Gedimino Maceinos sąskaitoje (4 klaidos). Po 11 taškų pelnė Bartas Aleksandravičius ir Paulius Bartkevičius.

Rungtynes pradėjo taiklus Edo Valentos metimas (0:2). Taip jau išėjo, jog Prienų komandai pirmoje pirmojo kėlinio pusėje pelnydavo tik jis. Edo sąskaitoje buvo 11 taškų, o „Labas GAS-KKSC“ turėjo 5 taškų deficitą (16:11). Visgi, antroje pirmojo kėlinio pusėje Pauliaus Ivanausko auklėtiniams pavyko stabilizuoti žaidimą. Mantas Jančiauskas tolimu metimu rezultatą išlygino (20:20). Per likusį laiką Arnas Tilindė ir Gediminas Maceina išvedė komandą į priekį (22:24).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai iškart įgijo 3 taškų persvarą (27;24).Tiesa, po keturių iš eilės Edo Valentos pelnytų taškų Prienų komanda išėjo į priekį (27:29). Po kelių atakų jau pirmavo aikštelės šeimininkai (31:29). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. Edas Valenta persvėrė rezultatą savo komandos naudai (42:43). Po dviejų minučių Paulius Ivanauskas, esant rezultatui 48:45, ima minutės pertraukėlę. Po jos Bartas Aleksandravičius išlygina rezultatą (48:48). Deja, kėlinio pabaigą geriau sužaidė Plungės komanda ir po dviejų kėlinių „Labas GAS-KKSC“ turi 4 taškų deficitą (52:48).

Trečiąjį kėlinį Prienų komanda pradėjo klaidomis ir „Olimpo“ komanda įgijo 14 taškų persvarą (64:50). Prasidėjo tikras nervų karas. Prienų žaidėjai skubėjo panaikinti atsilikimą, bet, arba šaudė pro šalį, arba klydo paprastose situacijose. Visgi, net ir taip prastai žaisdami sugebėjo išsilaikyti žaidime ir po trijų kėlinių teturėjo 11 taškų atsilikimą (78:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai atitrūko iki 15 taškų (87:72). Paulius Ivanauskas bando gelbėti situaciją ir ima minutės pertraukėlę. Deja, Prienų komandai sutvarkyti žaidimo nepavyko, nors vienu metu skirtumas sumažėjo iki 9 taškų 92:83). Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. Prienų komandos deficitas tebuvo 8 taškai (96:88). Bet rungtynės buvo pralaimėtos 16 taškų skirtumu (104:88).