„Labas GAS-KKSC“ įveikė Plungės „Olimpą“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės

IMGP6696

Sausio 14 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkų grįžimas į Prienų areną buvo sėkmingas. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai „Nostra.lt-RKL“ čempionate po įtemptos kovos įveikė Plungės „Olimpą“ (89:81). Pasiekta ketvirtoji pergalė čempionate. kuri buvo gan dėsninga.

Nors Prienų komanda rungtynes pradėjo pralaimėdama pirmąjį kėlinį (25:31), vėliau tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrajame kėlinyje po Adomo Stančiko tritaškio „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai įgijo 9 taškų persvarą (45:36). Tiesa, Plungės komanda sugebėjo sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių Prienų komandos pranašumas siekė 5 taškus (47:42).

Trečiajame kėlinyje Prienų krepšininkai pratęsė savo spurtą ir padidino persvarą iki 15 taškų (70:55). Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pataikė 4 tritaškius ir leido varžovams pelnyti tik 13 taškų, o patys įmetė 23.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Olimpo“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų (81:77). Kajus Okmanas šiek tiek supykdė Paulių Ivanauską, kad per ilgai laikė kamuolį, bet Kajaus tritaškis pasiekė tikslą ir pyktis nurimo (84:77). O taškus ant „i“ sudėjo Osvaldas Mačernis. Patyręs krepšininkas pataikė tritaškį (87:79), atliko tikro meistro vertą perdavimą Ernestui Mankauskui (89:81) ir blokavo varžovų metimą. Ir tai buvo pergalė, antra pergalė iš eilės.

Šiose rungtynėse atsirado naujas lyderis. Juo tapo Adomas Stančikas, pelnęs 18 taškų. 16 (8 atkovoti kamuoliai) Arno Tilindės sąskaitoje. Vėl gerai sužaidė Nojus Lebskas, kuris į varžovų krepšį įmetė 15 taškų (7 atkovoti kamuoliai). Ernestas Mankauskas į pergalingą krepšelį atnešė 13 taškų.

Osvaldas Mačernis pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.