„Labas GAS-KKSC“ atlaikė KTU spaudimą ir iškovojo dar vieną pergalę

IMGP5070 2

Kovo 4 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL „A“ diviziono išvykos rungtynes su KTU komanda. Abi ekipos iki šio susitikimo buvo iškovojusios po 8 pergales, todėl ir nugalėti siekė abi.

Pažymėtina, jog rungtynių lemtis sprendėsi per paskutines dvi su puse minutes (70:70). Tuo metu Prienų komanda spurtavo 10:0 (70:80). Matas Kolesnikovas, Arnas Tilindė ir Kajus Okmanas buvo tie, kurie leido saviškiams įgyti 10 taškų persvarą. Aikštelės šeimininkai pelnė tritaškį (73:80), o Matas Kolesnikovas uždirbo nesportinę pražangą. „Labas GAS-KKSC“ labui KTU nesugebėjo išnaudoti jai suteiktos progos (74:80). Po varžovų pramesto metimo kamuolį atkovojo Edas Valenta, o Matas Kolesnikovas, gavęs teisę į du metimus, juos realizavo (74:82). KTU komanda sėkmingai surengė paskutinę rungtynių ataką (76:84), bet tai jau neturėjo įtakos rungtynių baigčiai.

Prienų komandą į priekį vedė Arnas Tilindė (25 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 31 naudingumo balas). 15 taškų Tomo Stankevičiaus, 14 – Kajaus Okmano (7 rezultatyvūs perdavimai), 10 – Tomo Kolesnikovo sąskaitose.

Edas Valenta įmetė 8 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Labas GAS-KKSC“ krepšininkai rungtynes pradėjo geru spurtu (5:11, 8:16). Visgi, aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą ir po pirmojo kėlinio Prienų komanda išsaugojo tik keturių taškų pranašumą (16:20).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai padidino skirtumą iki 7 taškų (23:30). Bet tolimesni įvykiai aikštelėje nebuvo palankūs prieniškiams ir po dviejų kėlinių KTU komanda jau turėjo 4 taškų persvarą (44:40).

Trečiajame kėlinyje pradžioje dominavo aikštelės šeimininkai ir buvo įgiję 8 taškų pranašumą (50:42). Paulius Ivanauskas suskubo paimti minutės pertraukėlę, Po jos komanda pradėjo tirpdyti atsilikimą ir rezultatą išlygino (50:50). Deja, perlaužti rungtynių eigą „Labas GAS-KKSC“ krepšininkams nepavyko. Po trijų kėlinių pirmavo KTU komanda (59:52).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Prienų krepšininkai panaikino atsilikimą (59:59). Ilgą laiką vyko apylygė kova ir nei vienai komandai nepavykdavo sukurti didesnio pranašumo (68:68, 70:70). Rungtynių pabaigoje Prienų komanda spurtavo ir iškovojo pergalę (76:84).