„Labas-GAS“ Alytuje patyrė triuškinantį pralaimėjimą

darius-536x357

Prienų „Labas GAS“ krepšininkai eilinį kartą parodė, jog pirmąjį kėlinį žaidžia gerai. Taip atsitiko ir Alytuje, kur Prienų komanda varžėsi su „Wolves“ (22:21). Deja, kiti kėliniai buvo pralaimėti 16:27, 14:23, 6:23.  36 taškų (58:94) pralaimėjimas parodo komandos būseną.

Statistika rodo, kad komandos žaidėjai labai daug laiko žaidė individualiai (atlikta tik 10 rezultatyvių perdavimų), daug klydo (17 klaidų). Po didžiosios pertraukos puolimas sustojo. Pataikymas taip pat nedžiugina. Komanda pataikė tik 5 tritaškius iš 23, 15 dvitaškių iš 32. Praleisti 94 taškai rodo, kokia buvo prasta prieniškių gynyba.

Pirmoje rungtynių pusėje 14 taškų pelnęs Darius Tarvydas buvo rezultatyviausias „Labas-GAS“ žaidėjas. 9 taškus pelnė Justinas Jogminas (13 atkovotų kamuolių).

Klubas pranešė, jog prie komandos jaugiasi prieniškis Edas Valenta, kuris šį sezoną žaidė NKL ir RKL komandose.