L. Sakevičiūtė: apie stabilius rodiklius ir vis dažniau realizuojamus tritaškius

SSN-55682-750x550

Šį sezoną solidžius rodiklius demonstruojanti prieniškė Livija Sakevičiūtė svariai prisideda prie Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-0) ekipos pergalių. Taip pat krepšininkė pateko į gruodžio mėnesio simbolinio penketuko sudėtį.

Nors vidurio puolėja šiame sezone aikštelėje praleidžia šiek tiek mažiau laiko (vid. 20 min.) nei ankstesniame sezone (vid. 25 min.), tačiau gerinti asmeninių rodiklių krepšininkei tai netrukdo. Sužaidusi 11 rungtynių šiame sezone L. Sakevičiūtė vidutiniškai pelno 10,4 taško, atkovoja 4,5 kamuolio, perima 1,7 kamuolio, blokuoja po 1 metimą ir renka po 14,5 naudingumo balų.

„Manau, kad šis rezultatas susidėjo iš detalių ties kuriomis dirbau tiek salėje, tiek už jos ribų. Be abejo, jaučiu dar didesnį trenerių bei komandos draugių pasitikėjimą, – sėkmingą sezono atkarpą komentavo prieniškė. – Žinoma, savo indėlį įneša ir likusios žaidėjos, sukurdamos man progas žaisti ir atakuoti.“

Ypač solidžiai rungtyniavusi gruodžio mėnesį Gitauto Kievino auklėtinė patekimo į simbolinį penketuką nesureikšmina. „Žinoma, smagu, kai rodikliai kiekvieną sezoną gerėja, tačiau neteikiu prioriteto asmeniniams laimėjimas, – kalbėjo vidurio puolėja. – Tiesiog, manau, kad šis įvertinimas parodo, kad einu tinkama linkme.“
Įstabią sezono atkarpą žaidžianti Sakevičiūtė individualius pasirodymus vis dažniau vainikuoja realizuodama tritaškius metimus. 188 cm ūgio krepšininkė šį sezoną iš toli atakuoja net 80 proc. taiklumu (4/5 trit.). „Atskiro dėmesio ar akcento tikrai neskiriu tolimiems metimams. Kartais sulaukiu ir draugiškų pagrasinimų, kad atakuočiau, todėl nelieka kito pasirinkimo, – juokavo Livija. – Jausdama pasitikėjimą iš komandos tiesiog dažniau pasižiūriu į krepšį nuo tritaškio linijos.“
Šeštadienį Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandos su L. Sakevičiūte priešakyje laukia išvyka į Šiaulius. Komandos šį sezoną tarpusavyje kovojo du sykius – abukart stipresnės buvo Vilniaus krepšininkės. Mykolo Romerio universiteto salėje vilnietės laimėjo 79:50, o išvykoje – 81:52.
„Akcentai išlieka tie patys, stengiamės gerinti žaidimą, grįžti į ritmą po šventinio laikotarpio, – pridūrė L. Sakevičiūtė.

Dvikovą tarp Vilniaus ir Šiaulių komandų stebėkite 9 d. 13 val. moterulyga.lt tinklalapyje arba Facebook paskyroje, o jau kitą savaitę, sausio 12 d., Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ startuos EWBL ture Baltarusijoje.

bckibirkstis.lt

Taip pat skaitykite