Kvietimas į vasaros krepšinio stovyklą Ignalinoje

krepsinio-stovykla-plakatas-2014-440x392VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” septintus metus iš eilės kviečia jaunimą dalyvauti “Krepsininkas.net” vasaros stovykloje.

Šioje krepšinio stovykloje gali dalyvauti ir berniukai, ir mergaitės nuo 12 iki 18 metų. Stovyklos programa orientuota į dalyvių krepšinio įgūdžių gerinimą bei fizinį pasirengimą.

2014 metų stovykla vyks ežerų krašte – Ignalinoje, birželio 28 – liepos 6 dienomis. Šiame miestelyje stovykla organizuojama jau penktus metus iš eilės. Organizatoriai šią vietą pasirinko dėl puikių gyvenimo ir sporto sąlygų. Dalyviai apgyvendinami Ignalinos sporto ir pramogų centro viešbutyje, o treniruotės vykdamos to pačio centro FIBA standartus atitinkančioje krepšinio salėje.
Šalia centro taip pat yra sintetinės dangos stadionas bei krepšinio aikštelės, kuriose vakarais yra organizuojami įvairūs konkursai bei turnyrai. Konkursų nugalėtojai yra apdovanojami prizais bei atminimo dovanėlėmis.

Šiais metais fizinio rengimo treniruotes ves vienas iš Lietuvos jaunimo rinktinių trenerių – Vaidas Verbickas. Taip pat jam talkins kiti profesionalūs bei atsakingi stovyklos treneriai bei vadovai, kurie jau turi įgiję ilgametę patirtį šioje srityje.

“Krepsininkas.net” stovykloje dalyviai sustiprės fiziškai, patobulins savo krepšinio įgūdžius bei smagiai praleis laiką bendraminčių būryje.

Daugiau informacijos apie kasmetinę “Krepsininkas.net” vasaros stovyklą galima rasti interneto svetainėje www.krepsininkas.net, o registracija vykdoma elektroniniu paštu stovykla@krepsininkas.net arba telefonu 8657 84717.

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite