Kriminalai

Gautas V. S., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad atvykusi su V. B. į jo gyvenamą sodybą, esančią Veiverių sen., buvo sužalota E. B., smogiant jai vieną kartą kirviu į koją bei tris kartus duriant peiliu į tą pačią koją ir vieną kartą į dešinį šoną. V. Smailienė stacionarizuota Prienų ligoninės chirurgijos skyriuje.

Gautas Prienų „Žiburio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojo pareiškimas, kad išdaužti du durų stiklo paketai. Žala – 550 Lt.

Šilavoto sen. J. A. L. priklausiusios negyvenamos sodybos klojime rasta namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo aparatas bei apie 30 litrų skysčio, turinčio specifinį namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų kvapą, ir apie 100 litrų raugo stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti. Taip pat šiame klojime aptikti V. M., gyv. Prienai, Vytauto g., ir G., A. gyv. Prienai, Vytauto g., kurie gamino naminę degtinę. Jie nurodė, kad kartu su jais naminę degtinę gamino ir L. Š., gyv. Prienai, Vytauto g., kuris išvyko į Ašmintos sen. Netrukus L. Š. priklausančiame automobilyje VW Golf rasta apie 10 litrų skysčio, turinčio specifinį namų gamybos degtinės kvapą.

Jiezno sen. Marginių kaime dokumentų patikrinimo metu S. B., gyv. Jiezno sen., pateikė galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą, išduotą jo vardu.

Taip pat skaitykite