Krašto derbyje savo pranašumą įrodė „Birštono“ krepšininkai

Lapkričio 18 d. Balbieriškyje LMMKL „Centro“ diviziono „A“ grupės rungtynes žaidė „Balbieriškio“ ir „Birštono“ komandos.

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynės vyko taškas į tašką. Tris kėlinius  rezultatas svyravo tai vienon, tai kiton pusėn.

Pirmojo kėlinio pradžioje sėkmingiau sužaidė „Birštono“ komanda, bet aikštelės šeimininkai panaikino atsilikimą ir net sugebėjo po šio kėlinio pirmauti (22:21).

Antrame kėlinyje ilgą laiką pirmavo „Balbieriškio“ krepšininkai. Likus iki kėlinio pabaigos 3,40 min., jie įgijo 5 taškų pranašumą (36:31), bet po minutės jau pirmavo birštoniečiai (36:40). Visgi po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą (43:41).

Trečiame kėlinyje iniciatyva priklausė „Birštono“ komandai. Birštoniečiai du kartus buvo susikrovę 8 (44:52) ir 7 taškų (52:59) pranašumą, bet aikštelės šeimininkai vis sugebėdavo panaikinti atsilikimą (52:52, 62:61). Po trijų kėlinių vienu tašku pirmavo „Birštono“ komanda (63:62).

Ketvirtame kėlinyje svečiai iškart išsiveržė į priekį (62:73). Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 6 taškų (67:73), tačiau birštoniečiai vėl suskubo pelnyti taškus (79:67). Ir vis dėlto kai atrodė, jog laimėtojas šiose rungtynėse jau aiškus, „Balbieriškio“ krepšininkai didelių pastangų dėka vėl sumažino atsilikimą iki vieno taško (80:81).

Bet paskutinį ir lemiamą spurtą atliko „Birštono“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:90.