Krašto derbyje – FK „Nemunas“ pergalė

Spalio 9 d. trečią kartą KAFF III lygos čempionate susitiko Veiverių FK „Pozityvūs“ ir Prienų FK „Nemunas B“ komandos. Pirmieji du susitikimai baigėsi taikiai (0:0, 1:1). Abiejų komandų namų stadionas yra Prienų KKSC aikštė, todėl abi jos žaidė lyg namuose. Tiesa, šį kartą šeimininkai buvo FK „Pozityvūs“ futbolininkai.

Rungtynės buvo dinamiškos ir sukėlė daug aistrų. Teisėjas ilgokai bandė tramdyti per dideles aistras žodžiais, bet vėliau padalino geltonų ir dvi raudonos kortelės. Jas gavo FK „Pozityvūs“ žaidėjai Justinas Jurčiukonis ir Elvinas Derevianko.

Nors Prienų komanda pirmajame rungtynių kėlinyje turėjo daugiau progų įmušti įvartį, pirmieji tai padarė FK „Pozityvūs“ futbolininkai. Elvinas Derevianko atsidūrė atakos smaigalyje ir nuginklavo FK „Nemunas B“ vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komandos puolėjas Mintautas Kastaljanov išlygino rezultatą (1:1), o po 20 minučių Reinas Batutis pelnė antrąjį įvartį (1:2). Abi komandos turėjo progų pakeisti rungtynių rezultatą, bet jų smūgiai skriejo pro šalį.

FK „Nemunas B“ laimėjo krašto derbį ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.