Krašto derbio statistika: penki įvarčiai, penkios geltonos ir viena raudona kortelės

Rugsėjo 28 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistas dviejų mūsų krašto komandų derbis. Susitiko Veiverių „Pozityvūs“ ir Prienų „Nemuno“ komandos. Varžybų pradžia vėlavo.

Prieniškiai pirmojo kėlinio pradžioje po Sauliaus Čepkausko taiklaus smūgio išsiveržė į priekį (0:1, 7 min.). Kėlinio viduryje „Pozityvūs“ atakų lyderis Elvinas Derevenko rezultatą išlygino (1:1, 20 min.). Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pelnyta. Lygybė buvo ir geltonųjų kortelių įskaitoje (po vieną kiekvienos komandos žaidėjui).

Antrajame kėlinyje po Kajaus Ruko pelnyto įvarčio „Nemuno“ komanda vėl pirmavo (1:2).  Likus iki rungtynių pabaigos 12 min. „Pozityvūs“ uždirbo 11 m baudinį, kurį sėkmingai realizavo Elvinas Derevenko (2:2). Rungtynių pabaigoje dar kartą pasižymėjo Elvinas Derevenko ir išvedė Veiverių komandą į priekį (3:2). Antrajame kėlinyje buvo išdalintos dar 3 geltonos (viena „Pozityvūs“ žaidėjui, dvi – „Nemuno) ir viena raudona (Povilas Andriukevičius, „Nemunas“) kortelės.

Tai buvo antroji „Pozityvūs“ pergalė prieš „Nemuno“ futbolininkus. Pirmajame rate Veiverių komanda įveikė prieniškius rezultatu 2:1.