Kraštietė Simona – LKL techninė delegatė

Karolis Urba

kvitrina.com

Ilgametė krepšinio rungtynių LKL, NKL, RKL čempionatų rungtynių sekretoriato narė kraštietė Simona Ramanauskaitė nuo šio sezono tapo oficialia LKL atstove rungtynėse. LKL įvedė techninių delegatų grupę, kuri atlieka teisėjavimo ir organizavimo rungtynėse analizę. Simona tapo LKL techniniu delegatu. Simboliška, jog pirmosios rungtynės, kuriose naujajame amplua dirbo Simona, buvo Jonavos „CBet“ komandos susitikimas su „Šiauliais“. Kraštietis Virginijus Šeškus buvo nustebintas pamatęs rungtynėse Simoną, bet sužinojęs jos vaidmenį ten, surimtėjo, nors nustebimas išliko. 

 

Pasak Simonos, tai buvo netikėta, bet ir atsakinga. Techninių delegatų yra 8 ir jie vykdo atsakingą misiją: „Visi LKL vadovai noriai dalinasi patirtimi, skatina, teikia žinias ir ramina“. Simonos teigimu, buvo laikas, kai ateidavo minčių baigti šią su krepšiniu susijusią veiklą, bet matyt, sportas nelabai nori paleisti. „Naujos pareigos, nauja atsakomybė ir naujas požiūris į krepšinį bei draugystė su krepšiniu tęsiasi“, – ištarė Simona. 

O man, kuris stebi mūsų krašto krepšinį ne vieną dešimtmetį, smagu, kai kraštiečiai užima atsakingas pozicijas ir ne tik Lietuvos krepšinyje.

Taip pat skaitykite