Kraštiečių darbo grupė nusiteikusi rimtiems darbams

_IGP2879

Lapkričio 7 d. Prienuose vyko kraštiečių forumas „Drauge dėl Prienų krašto“.

Jame dalyvavo ne vienas šiuo metu Prienuose jau nebegyvenantis kraštietis, Seimo ir Prienų r. Savivaldybės tarybos nariai.

Po diskusijų apie Prienų krašto vystymąsi buvo išrinkta darbo grupė – Seimo narys A. Palionis, Nemuno kilpų regioninio parko direktorė D. Križinauskienė, VšĮ „Meninė drožyba“ vadovas A. Sakalauskas, Prienų r. savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vedėjas V. Griauslys, SEB personalo departamento vadovė I. Bartulytė-Užupė, Parašiutizmo klubo vadovas K. Milušauskas, Visuomenės harmonizavimo parko direktorius O. Plienaitis, laikraščio „Gyvenimas“ vyr. redaktorė R. Šimukauskaitė, Prienų r. savivaldybės mero patarėja J. Zailskienė.

O jau lapkričio 21 d. Visuomenės harmonizavimo parke vyko išplėstinis darbo grupės susitikimas, kuriame dalyvavo ir Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas bei Nemuno kilpų regioninio parko vyriausioji specialistė I. Ignatavičienė.

Šio susitikimo pagrindinis tikslas buvo aptarti būsimus darbus, suplanuoti veiklas – ir visa tai tam, kad Prienų r. savivaldybė taptų išskirtiniu traukos centru. Aptarta, kaip stiprinti savivaldybės darbuotojų, verslo, bendruomenės artimesnį bendradarbiavimą.

Pasitarimo metu nutarta pradėti derinti savivaldybės įstaigų ir verslo įmonių renginių planus, kad nesidubliuotų rajone vykstantys renginiai. Akcentuota, kad labai svarbu parengti dviračių takų ir trasų, kurios jungtų svarbiausius turistinius ir poilsinius objektus, schemas. Ne vienas susitikimo dalyvis išsakė mintį, kad reikia atgaivinti Paprienėje esančią estradą, kad renginiai tame nuostabiame gamtos kampelyje būtų daug jaukesni ir žmonėms priimtinesni. Nuspręsta pradėti diskusijas su visuomene dėl Prienų šventės vietos ir formato.

Po kelių valandų diskusijų darbo grupės nariai, pasidalinę darbais, išsiskirstė iki kito susitikimo, kuris planuojamas sausio mėnesį.

Kviečiame visus siūlyti idėjas, mintis, kaip padaryti Prienų kraštą patrauklų ir turistams, ir vietiniams gyventojams. Įsijunkite į kraštiečių veiklą – nelikite nuošalyje!

Taip pat kviečiame siūlyti idėjas, kad Prienų krašto vasaros šventė, kuri planuojama 2016 m. birželio 4 d., taptų patraukli, smagi ir įdomi. Pasvarstykime kartu, kur ir kaip ji turėtų vykti.

Laukiame Jūsų pasiūlymų tel.: (8 319) 61 110, 8 699 58 535; el. paštu jurate.zailskiene@prienai.lt

Prienų r. savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite