Kraštiečio vadovaujama Lietuvos U16 merginų krepšinio rinktinė iškovojo antrąją pergalę

3 2

Rugpjūčio 11 d. Lietuvos U16 merginų krepšinio rinktinė, vadovaujama kraštiečio Karolio Abramavičiaus, sužaidė antrąsias Europos U16 krepšinio čempionato grupės rungtynes. Šiandien lietuvių varžovės buvo Slovakijos krepšininkės.

Rungtynių pradžia buvo įtempta, nors iniciatyvą visas rungtynes Lietuvos rinktinė laikė savo rankose. Po pirmojo kėlinio lietuvės turėjo 6 taškų persvarą (19:13). Antrajame kėlinyje apylygėje kovoje Karolio Abramavičiaus auklėtinėms pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (41:32).

liet 2

Po didžiosios pertraukos Lietuvos komanda padidino apsukas ir rungtynėse įvyko reikšmingas persilaužimas. Po trijų kėlinių lietuvaitės pirmavo 17 taškų persvara (64:47). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui merginos pirmavo 21 taško skirtumu (75:54), o rungtynes laimėjo 14 taškų pranašumu (82:68).

Tai buvo antroji Lietuvos komandos pergalė iš dviejų galimų.