Kovos dvasios Prienų komandai užteko tik dviem kėliniams

Balandžio 30 d. Prienų „CBet“ krepšininkai išėjo į aikštę išvykos rungtynėse su „Rytu“ su dideliu entuziazmu kovoti ir pirmajame kėlinyje netgi buvo įgiję 5 taškų persvarą (7:12). Deja, vieno entuziazmo neužtenka kovoje su stipriu varžovu, reikia dar ir pataikyti į krepšį. Tiesa, pirmoje rungtynių pusėje Manto Šerniaus auklėtiniai dar laikėsi ir neleisdavo „Rytui“ šėlti. Po pirmojo kėlinio vilniečiai turėjo 3 taškų (21:18), po dviejų – 7 taškų persvarą (39:32). Antrojo kėlinio pradžioje „CBet“ vyrukai laikinai pirmavo (21:22). Kėliniui įpusėjus komandas vis dar skyrė tik 2 taškai (28:26). Po didžiosios pertraukos prasidėjo „Ryto“ šėlionės. Į Prienų komandos krepšį įkrito 14 tritaškių. „CBet“ snaiperiai sugebėjo pelnyti tik vieną tritaškį iš 15 metimų. Dvitaškių pataikymas siekė tik 50 procentų. Komandos lyderiai šaudė pro šalį. Dominykas Domarkas išvis tesugebėjo išmesti 4 metimus ir visus į „pieną“.  Sakyti, kad komanda nesistengė, negalima, bet krepšinis toks žaidimas, jog reikia pataikyti į krepšį.

Mantas Šernius leido pasireikšti visiems rungtynėms įregistruotiems žaidėjams. Devyni iš jų pelnė taškus. Rezultatyviausias buvo Martynas Pacevičius. Jo sąskaitoje 10 taškų. Po 9 taškus pelnė Simas Jarumbauskas ir Mindaugas Sušinskas. „Rytas“ nedavė pasireikšti Emmanuel Lecomte. Pagrindinis Prienų komandos įžaidėjas buvo sustabdytas (6 taškai).

„Rytas“ rungtynių eigoje turėjo 39 taškų persvarą, o rungtynes laimėjo 36 taškų skirtumu (99:63).

LKL „Rytas“ – „CBet“ 99:63 (21:18, 18:14, 24:15, 36:16)