Komandos užsidegimo ir Dariaus Tarvydo lyderystės „Labas GAS“ pergalei neužteko

IMGP3830

Kovo 5 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė LKL „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Alytaus „Wolves“ komanda. Rungtynės buvo dinamiškos. Prieniškiai visas rungtynes buvo žaidime, bet nežiūrint užsidegimo ir Dariaus Tarvydo lyderystės Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai turėjo pripažinti „Wolves“ pranašumą (78:88).

Darius Tarvydas Prienų komandai pelnė 25 taškus.

Rungtynės prasidėjo „Wolves“ spaudimu nuo „Labas GAS“ aikštelės pradžios ir tai pradžioje davė jiems dividendų (2:5). Bet aikštelės šeimininkai surado tam priešnuodžių ir po Dariaus Tarvydo ir Karolio Giedraičio metimų panaikino atsilikimą (6:5). Dariaus Tarvydo tritaškis leido „Labas GAS“ komandai įgyti 2 taškų pranašumą (9:7).

Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (11:11). Po TV minutės pertraukėlės Prienų komanda spurtavo 7:3 ir įgijo 5 taškų persvarą (18::13). Deja, Wolves“ atsakė dar galingiau ir po pirmojo kėlinio svečiai iš Alytaus turėjo 5 taškų persvarą (18:23).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po Tauro Jogėlos ir Giedriaus Bergaudo taiklių metimų sumažino skirtumą iki vieno taško (22:23). „Wolves“ pataikė du tritaškius iš eilės ir skirtumą sumažino iki 4 taškų (24:28), o vėliau Alytaus komandos pranašumas padidėjo iki 10 taškų (27:37). Prienų komanda po Tauro Jogėlos ir Giedriaus Bergaudo taškų sumažino taškų deficitą iki 5 taškų (32:37). Po TV minutės pertraukėlės „Wolves“ vėl įgijo 8 taškų persvarą (33:41). Bet Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai sugebėjo sustabdyti Alytaus komandos spurtą. Darius Tarvydas ir Justinas Jogminas sumažino prieniškių atsilikimą iki 3 taškų (38:41). Visgi, kėlinio pabaigą gerai sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių pirmavo 7 taškais (38:45).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Dariaus Tarvydo šou ir „Wolves“ persvara ištirpo iki 2 taškų (43:45). Visgi, keletas Prienų komandos klaidų leido svečiams įgyti 11 taškų pranašumą (47:58). Marius Kiltinavičius paprašė minutės pertraukėlės. Deja, aikštelės šeimininkų puolimas toliau strigo ir „Wolves“ padidino savo pranašumą iki 15 taškų (48:63). Dominykas Domarkas pelnė dvitaškį, o kitoje atakoje gavo teisę į baudos metimus (52:63). Prienų komanda apsigynė, o Tauras Jogėla sumažino atsilikimą (54:63). Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė taikliais metimais ir po trijų kėlinių jas skyrė 9 taškai (57:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (62:69), bet svečiai atsakė spurtu 4:0 (62:73). Marius Kiltinavičius suskubo paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos aikštelės šeimininkams pavyko pristabdyti svečių spurtą (70:77). „Wolves“ pelnė dvitaškį (70:79) ir Prienai susirinko pasitarti. Karolis Giedraitis pataikė dvitaškį ir realizavo baudos metimą (73:79). Kyan Anderson pridėjo tašką už „Wolves“ techninę pražangą (74:79). Komandos apsikeitė taikliais metimais (76:81). Svečiai pataikė dvitaškį ir gavo teisę į baudos metimą (76:84). Darius Tarvydas realizavo baudos metimus (78:84). Bet likusį laiką iki rungtynių pabaigos sėkmingai sužaidė svečiai ir laimėjo rungtynes 10 taškų skirtumu (78:88).