Komandos sudėtis pasikeitė, bet žaidimas nesiklijuoja ir toliau

IMGP7836

kvitrina.com

Gruodžio 18 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ namų rungtynes su Utenos „Juventus“ komanda. Atėjus naujam treneriui, komanda labai greitai atsinaujino. Deja, laukto proveržio susirinkę sirgaliai nepamatė.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai buvo bejėgiai prieš Utenos komandos fiziškumą ir komandinį žaidimą. Prieniškiai nesugebėjo apsiginti nuo svečių atakų (92 taškai), o patys sunkiai rasdavo kelius link „Juventus“ krepšio (68 taškai). Komandos puolimas buvo nuspėjamas, nes jis buvo vienodas: įžaidėjas valdydavo kamuolį 10-15 sek. ir tik paskui ieškodavo, kam jį atiduoti arba pats užbaigdavo ataką. Komandinio žaidimo elementų buvo nedaug. 

Statistika rodo, kad Prienų komandoje taškus pelnė 9 žaidėjai. Deja, jų indėlis skirtingas. Kyan Anderson pelnė 21 tašką, Darius Tarvydas – 17 (5 atkovoti kamuoliai), Jamil Wilson – 11 (7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai). Ir viskas. Rungtynių pradžioje sėkmingai sužaidė Karolis Giedraitis, bet vėliau kažkur pradingo. Domantas Vilys ir Tauras Jogėla taip ir nerado sau vietos aikštelėje, kaip ir Justinas Jogminas bei Mintautas Mockus. 

Labas GAS“ krepšininkai sugebėjo būti žaidime tik pirmąsias 3 minutes. Vėliau žaidimas išsiderino ir Marius Kiltinavičius taip ir nesugebėjo rasti tinkamo penketo, kuris galėtų rimčiau pasipriešinti varžovams. 

IMGP7160

Komanda beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (32/50) ir tai tikrai buvo viena iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Marius Kiltinavičius po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje bandė apibendrinti situaciją ir pabrėžė, jog žaidėjai jaučia pralaimėjimų „svorio“ spaudimą, todėl reikia išmokti su tokia našta žaisti. Deja, ne visiems tai pavyksta padaryti. „Turime tikėti vieni kitais ir vykstančiu procesu, tada ateis ir pergalės“, – tikino M. Kiltinavičius.

Taip pat skaitykite