Kokį kelią pasirinks Prienų socialdemokratai?

IMGP8607Praėję savivaldos rinkimai sukėlė nemažai ažiotažo. Kai kuriose savivaldybėse rinkimų rezultatai buvo anuliuoti. Mūsų krašte jie įvyko, bet aiškumo dėl naujos valdžios Prienuose vis dar nėra.

Teko girdėti, kad dabartinė valdžia, kuri po pirmojo turo deklaravo, jog pasiryžusi toliau tęsti darbus, jei rinkėjai išsirinks jų palaikomą kandidatą į merus, nutarė „portfelius” dalinti pagal laimėtas vietas Taryboje.

Socialdemokratai naujosios kadencijos Taryboje turi 6 vietas. Meras tiesiogiai išrinktas žmonių, o likusios penkios vietos kitų pareigų dalybose leidžia norimą postą rinktis pirmiesiems. Būtų logiška, jei socialdemokratai pasirinktų administracijos direktoriaus postą. 3 vietas laimėjusiam visuomeniniam rinkimų komitetui „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas”, taip pat logiškai mąstant, turėtų atitekti mero pavaduotojo postas.

Naujosios koalicijos laukia nemaži iššūkiai – reikės suvaldyti nemažai ES fondų lėšų, todėl būtina stiprinti administracijos direktoriaus komandą, ir logiška, jei būtų įsteigti du administracijos direktoriaus pavaduotojo etatai. Vienas būtų atsakingas už investicijas ir ekonomiką, kitas kuruotų švietimo, kultūros, sporto ir socialinius klausimus.

Ar užteks socialdemokratams drąsos pasilikti administracijos direktoriaus postą sau? Koalicijos partnerių pasirinktas „portfelių” dalybų principas būtų išlaikytas. Beliktų tik į postus paskirti žmones.

Ir tada iškyla kitas klausimas. O ką socialdemokratai galėtų pasiūlyti į administracijos direktoriaus postą?

Kristupas Lozaitis

Taip pat skaitykite

9 komentarai

  1. Vj,,Už socialinį teisingumą"

    VISŲ SVARBIAUSIA, kad būtų realiai dirbama žmonių labui…