Kodėl naudinga rinktis Ferrybookings krovinių plukdymo paslaugas?

Jūrų transportas yra toks pat senas kaip prekyba. Senovėje nebuvo kito būdo gabenti prekes, kaip tik laivu. Bėgant amžiams situacija keitėsi atsiradus geležinkelio bėgiams ir kelių bei oro erdvei, todėl šiandien turime kur kas daugiau galimybių pristatyti krovinius, tačiau jūrų transportas vis dar išlieka itin populiarus. Didelių ir sunkių krovinių plukdymas jūra ir vandenynais būtų beveik neįmanomas, jei ne laivai ir keltai. Nors krovinių pristatymas užtrunka daug ilgiau nei sausuma ir oru, įmonės mielai renkasi šį krovinių gabenimo būdą, nes jis turi daug privalumų. Specialiuose laivuose, vadinamuose keltais, kroviniai saugiai pasiekia visų pasaulio kampelių uostus, tam, žinoma, reikia tinkamos logistikos.

Kodėl verta naudotis jūrų transportu?

Jūrų transportas pasiekia visur ir su bet kokiu kroviniu, net ir pavojingu. Todėl jis noriai naudojamas eksportui ir importui. Šios transporto formos privalumas – didelė keltų apkrova, talpinanti didžiulį svorį, kas būtų neįmanoma naudojant kitas transporto priemones. Tai daro transporto paslaugą pelningą. Nepaisant laiko atžvilgiu, krovinių gabenimas jūra yra saugesnis nei sausuma ir oru, nes nereikia jaudintis dėl vagysčių.

Visapusiškas ir savalaikis jūrų transportas

Profesionaliai ir efektyviai organizuojamas krovinių transportavimas, tam kad kroviniai į paskirties vietą būtų pristatyti kuo efektyviau. Krovinių plukdymo paslaugą atliekanti Ferrybookings pritaiko optimalius jūrų maršrutus ir bendradarbiauja su patikimais laivų savininkais, užtikrindami tiekimo grandinių palaikymą ir plėtrą tarptautinėje prekyboje. Vandens ekspedijavimo užsakymus vykdo kompleksiškai, pradedant nuo planavimo, per krovinių pakrovimą ir transportavimą, baigiant iškrovimu.

Klientai mielai bendradarbiauja su Ferrybookings, be kita ko: dėl krovinių pristatymo punktualumo. Vykdydami pradinius susitarimus, jie įsipareigoja nustatyti laiką ir kainą, už kurią pristatys prekes, taip įvykdami sutartį. Kiekviename krovinių gabenimo etape juos galima kontroliuoti ir žinoti, kur jie yra konkrečiu momentu, todėl galite būti informuoti apie situacijos raidą. Dėl didelio veiklos efektyvumo ir sumanaus kaštų optimizavimo jie garantuoja konkurencingas finansines sąlygas bendradarbiavimui krovinių ekspedijavimo srityje. Užsiima ne tik pačiu pervežimo organizavimu, bet ir visais reikalingais formalumais, susijusiais su krovinių gabenimu jūra.

Taip pat skaitykite