Klaidų kruša parbloškė „Labas GAS“ komandą ir „išrašė“ dar vieną pralaimėjimą

IMGP8404

Spalio 26 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai Alytuje žaidė Citadele KMT rungtynes su „Wolves“ komanda. Deja, bet rungtynių pradžioje „Wolves“ pradėjo „šaudyti“ tritaškiais (6 per kėlinį), o „Labas GAS“ dalino klaidas, ir Alytaus krepšininkai jau pirmajame kėlinyje įvykdė užduotį laimėti rungtynes (33:13). Tolimesni įvykiai buvo nelabai įdomūs, nors trečiajame kėlinyje Prienų komanda sumažino skirtumą iki 12 taškų (61:49), lyg nutardama parodyti, jog dar gali grįžti į žaidimą. Bet stebuklas neįvyko. „Wolves“ krepšininkai ramiai užbaigė žaidimą ir laimėjo rungtynes 25 taškų skirtumu (95:70).
Prienų „Labas GAS“ krepšininkai suklydo 32 kartus. Bet ne tik klaidos tapo pralaimėjimo priežastimi. Komanda labai prastai gynėsi, nors šį kartą, pagal atkovotų kamuolių statistiką, atrodo (38/39) padoriai.
Brandon Brown pelnė 18 taškų, Rokas Gadiliauskas – 14, Giedrius Bergaudas – 12 (6 atkovoti kamuoliai), Gintautas Mockus – 11 (6 atkovoti kamuoliai).

„Wolves“ -„Labas GAS“ 95:70 (33:13, 20:19, 19:23, 23:15) KMT

KMT rungtynės Alytuje prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu (8:0). Per tris pirmojo kėlinio minutes Prienų komanda pelnė tik 4 taškus (11:4). „Labas GAS“ krepšininkai į „Wolves“ tritaškį atsakė trimis sėkmingomis atakomis (14:8). Bet sėkmė nusisuko nuo Prienų komandos, pasipylė klaidos ir „Wolves“ gan greitai įgijo 10 taškų (21:11) persvarą. Per likusias tris pirmojo kėlinio minutes aikštelės šeimininkai net 4 kartus neleido „Labas GAS“ krepšininkams išeiti iš savo aikštelės pusės ir po pirmojo kėlinio įgijo 20 taškų persvarą (33:13).

Antrojo kėlinio pradžioje po Karolio Giedraičio ir Brandono Brown taiklių metimų skirtumas sumažėjo iki 15 taškų (33:18). Bet kėliniui įpusėjus švieslentė rodė 28 taškų Prienų komandos atsilikimą (46:18). Antroje antrojo kėlinio pusėje situacija pradėjo šiek tiek keistis, nes „Wolves“ strategas išleido į aikštelę jaunimą. Du aukštaūgių tritaškiai sumažino skirtumą iki 22 taškų (46:24). Dar po kelių minučių komandas skyrė 19 taškų (51:32). Rimas Kurtinaitis paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Alytaus krepšininkai net 3 kartus atakavo krepšį. Trečias kartas buvo sėkmingas (53:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Wolves“ komanda padidino savo persvarą iki 24 taškų (58:34). Brandon Brown sėkmingai užbaigė dvi atakas iš eilės, Giedrius Bergaudas pataikė tritaškį ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 17 taškų (59:42). Dar po kelių atakų Prienų komanda sumažino atsilikimą iki 14 taškų. Po Roko Gadiliausko dvitaškio „Wolves“ persvara sumažėjo iki 12 taškų (61:49). Deja, sugrįžti į žaidimą komandai nepavyko ir po trijų kėlinių „Wolves“ pirmavo 17 taškų skirtumu (72:55).

Ketvirtajame kėlinyje situacija klostėsi ne „Labas GAS“ naudai. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 25 taškai (88:63). Dar po kelių atakų Prienų komandos taškų deficitas padidėjo iki 27 taškų (90:63). Mintautas Mockus ir Dominykas Domarkas sumažino atsilikimą iki 22 taškų, o rungtynės pasibaigė rezultatu 95:70 „Wolves“ naudai.