KKL starte pralaimėjęs „Olimpas“ skina pergales

IMGP5395Birštono „Olimpo“ krepšininkai Kauno krepšinio „C“ lygoje tapo nesustabdomi.

Tiesa, čempionato starte kurorto atstovai permainingoje kovoje pralaimėjo, bet kiti keturi mačai buvo laimėti.

Lapkričio 23 d. savo žiūrovų akivaizdoje „Olimpo“ vyrukai įveikė ir vieną iš čempionato lyderių – VU KHF komandą, kuri iki šių rungtynių nebuvo patyrusi nei vieno pralaimėjimo.

Birštono komanda rungtynes pradėjo galingu spurtu (9:0). Tiesa, patyrę varžovai kėliniui įpusėjus sumažino skirtumą iki 3 taškų (11:8), o dar po pusantros minutės komandas skyrė tik du taškai (13:11). Aikštelės šeimininkai sužaidė dar vieną gerą atkarpą ir įgijo 7 taškų pranašumą (23:16). Deja, po pirmojo kėlinio „Olimpo“ vyrukai išsaugojo tik vieno taško persvarą (23:22).

Antrajame kėlinyje ilgesnį laiką jau pirmavo varžovai. Ketvirtąją kėlinio minutę VU KHF krepšininkai išlygino rezultatą (27:27) ir kėliniui įpusėjus įgijo 5 taškų persvarą (30:35). O dar po kelių minučių „Olimpo“ taškų deficitas padidėjo iki 7 (32:39). Bet Mindaugo Knyšiaus vedama Birštono komanda nesudėjo ginklų ir dar antrajame kėlinyje sumažino skirtumą iki 3 taškų (38:41).

Pradėtas spurtas buvo tęsiamas ir po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Olimpo“ krepšininkai ne tik panaikino dviejų kėlinių deficitą, bet ir prieš lemiamąjį ketvirtį įgijo 7 taškų persvarą (58:51).

Ketvirtajame kėlinyje jau vyko „atviras krepšinis“ – kas daugiau įmes – kuriame sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus (81:72).

Mindaugas Knyšius, surinkęs 30 naudingumo balų, į varžovų krepšį įmetė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Artiomas Marchockis pridėjo 15 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Dovydas Drazdauskas – 14, Mantas Seilius – 13, Dovydas Peldžius – 8, Mangirdas Knyšius – 7 (12).