Ketvirtoji Birštono komandos pergalė: gera gynyba, Osvaldo tritaškių lietus ir užtikrintai laimėta kova po krepšiais

Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės Igno Piko taškais (5:0). Tritaškį pataikė ir svečiai iš Anykščių (5:3). Komandos apsikeitė tolimais metimais (8:6). Ignas Pikas pataikė dvitaškį (10:6), bet anykštėnai atsakė spurtu 5:0 (10:11). Laurynas Miknevičius atsakė tritaškiu (13:11). Kitose abiejų komandų atakose tolimi metimai skrodė krepšių tinklelius (16:14). Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 2 min. rezultatas buvo lygus (16:16). „Milastos“ treneris Aurimas Liuiza paėmė minutės pertraukėlę. Po jos aikštelėje šeimininkavo Dominykas Jurgelionis, kuris pelnė 5 taškus, ir Birštono komanda po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškais (21:17).

Antrajame kėlinyje birštoniečiai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo tolti nuo varžovų (34:22). Anykščių komanda nesiruošė lengvai atiduoti iniciatyvos aikštelės šeimininkams, todėl po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo tik vienuolika taškų (42:31).

Persilaužimas rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Milastos“ pranašumas dėl geros gynybos padidėjo iki 18 taškų (57:39). Po trijų kėlinių Birštono komandos persvara padidėjo iki 16 taškų (62:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Osvaldas Braždžionis įsūdė keturis tritaškius iš eilės ir galutinai palaidojo svečių galimybes ką nors pakeisti šiose rungtynėse (77:51). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „Elmio“ krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 19 taškų, bet turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (88:69).

Osvaldo Brazdžionio sąskaitoje 26 taškai (6 tritaškiai iš 7). Laurynas Miknevičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Dominykas Jurgelionis – 11, Ignas Pikas – 10.

Birštono komanda neblogai gynėsi ir tai buvo pergalės pagrindu. Aurimo Liuizos krepšininkai iškovojo 4-ąją pergalę ir pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.