Ketvirtfinalių rebusai išspręsti, pusfinalio kovos – be „PMVD-Tango Pizza“

Kovo 24 d. Prienų sporto arenoje vyko antrųjų Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio rungtynių kovos, po kurių ir tapo aiškios pirmenybių pusfinalių komandos.
Kaip ir galima buvo tikėtis, ketvirtfinalio barjerą peržengė „Versmės“ komanda, nors antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse jų pranašumas po trijų kėlinių buvo tik 3 taškai (71:68), o rungtynės buvo laimėtos 7 taškų skirtumu (100:93).
„Stadiono“ krepšininkai laimėjo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes 87:83, bet tik 4 taškų persvara užtrenkė duris į pusfinalį, nes pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes 9 taškų skirtumu laimėjo BC „Tūzai“ krepšininkai, kurie ir žengė į pusfinalį.
Po lygiųjų pirmosiose „PMVD-Tango Pizza“ ir „Dantransa“ komandų ketvirtfinalio rungtynių, antrosiose viskas prasidėjo nuo nulio. Ir „Dantransos“ krepšininkai pačiupo laimingą bilietą į pusfinalį, įveikdami varžovus rezultatu 85:74. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 42:43, o po didžiosios pertraukos „Dantransa“ perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes.
Dar vieno kelialapio likimas sprendėsi „Pušynės“ ir BC „Pakuonis-Energija“ komandų rungtynėse. „Pušynės“ krepšininkai po pralaimėtų pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių (81:88), antrosiose ėmėsi pakeisti situaciją, bet perlaužti žaidimo eigą savo naudai sugebėjo tik antroje rungtynių pusėje, kurią laimėjo 40:25. Laimėjusi antrąsias ketvirtfinalio rungtynes 17 taškų skirtumu (92:75) „Pušynės“ komanda prasibrovė į pusfinalį.
Pusfinalio komandos: „Versmė“, „Dantransa“, „Pušynė“ ir BC „Tūzai“.