Ketvirtfinalio kovos: „Versmės“ dominavimas, „Pušynės“ paslydimas ir trys „nežinomieji“


kvitrina.com

Kovo 17 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos pirmosios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės.
Kaip ir galima tikėtis, reguliaraus etapo nugalėtojai „Versmės“ krepšininkai antroje rungtynių pusėje įsismagino ir prieš antrąsias ketvirtfinalio rungtynes turi saugią 23 taškų „pagalvėlę“ (112:89). Staigmeną pateikė BC „Pakuonis-Energija“ komanda, kuri dramatiškose rungtynėse nukovė „Pušynės“ krepšininkus (88:81) ir įgijo prieš atsakomąsias rungtynes 7 taškų persvarą. Vieni pirmenybių favoritų BC „Tūzai“ rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti „Stadiono“ komandą (80:71) ir antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse pradės nuo +9 taškų.
„PMVD-Tango Pizza“ ir „Dantransos“  komandų rungtynės pasibaigė taikiai (80:80). Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidė „Dantransos“ krepšininkai, kurie prieš didžiąją pertrauką įgijo 7 taškų pranašumą (33:40). Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė „PMVD-Tango Pizza“ komanda ir nuaidėjus finalinei sirenai švieslentė rodė rezultatą 80:80.
Antrąsias ketvirtfinalio rungtynes komandos pradės nuo švaraus lapo.
Pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai rodo, kad tik „Versmės“ komanda gali būti ramesnė dėl patekimo į pusfinalį. Kitų komandų laukia rimtos kovos ir daug klaustukų. 

Taip pat skaitykite