Ketvirtasis kėlinys nemelavo – „Birštonas” šventė dar vieną pergalę

Mantvydas Gečionis. (kvitrina.com archyvo nuotrauka).

Mantvydas Gečionis.
(kvitrina.com archyvo nuotrauka).

Lapkričio 12 d. „Birštono” krepšininkai žaidė MMKL čempionato rungtynes su Senosios Varėnos TVM komanda. Negausiai susirinkę į Birštono gimnazijos salę žiūrovai išvydo įdomų ir intriguojantį mačą.

Svečiai iš Dzūkijos pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė aikštelės šeimininkams rimtą signalą, jog atvažiavo kovoti dėl pergalės. Tiesa, Manto Jančiausko auklėtiniai laiku susigriebė ir dar pirmajame kėlinyje perėmė iniciatyvą (19:18).

Antrajame kėlinyje kurorto komanda jau dominavo ir po dviejų kėlinių įgijo 13 taškų persvarą (44:31).

Po didžiosios pertraukos žaidimo svarstyklės stipriai siūbavo.

Trečiajame kėlinyje TVM komanda kaip reikiant spustelėjo ir po trijų kėlinių iš Birštono krepšininkų persvaros teliko 2 taškeliai (65:63).

Tiesa, aikštelės šeimininkai susigriebė ir ketvirtąjį kėlinį sužaidė lyg ant sparnų. Kėlinys buvo laimėtas 12 taškų skirtumu, o kartu ir rungtynės rezultatu 87:73 (19:18, 25:13, 21:32, 22:10).

„Birštono” komandoje taškus pelnė 11 žaidėjų, o šeši iš jų į varžovų krepšį įmetė po dviženklę taškų sumą. Mantvydas Gečionis pelnė 17 taškų (11 atkovotų kamuolių), Mindaugas Knyšius – 16/9, Vaidas Palaitis – 11, Mantas Jančiauskas, Osvaldas Braždžionis, Rokas Marcinkevičius (14 atkovotų kamuolių) – po 10.

Po šios pergalės „Birštono” krepšininkai tapo „A” diviziono Pietų grupės lyderiais – 3 pergalės, 1 pralaimėjimas.