Ketvirtajame rajono futbolo čempionato ture – eilinė lyderio pergalė

IMGP4484

Birželio 3 d. Prienuose buvo sužaistos dvejos ketvirtojo turo rungtynes. Susitikimas tarp U30+ ir „Stadiono“ komandų buvo atidėtas dėl U30+ komandą užpuolusių traumų.

Čempionato lyderiai Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai 6:2 sutriuškino „Stadiono 2“ komandą. Rungtynių pradžioje į „Stadiono 2“ vartus krito kuriozinis įvartis nuo savo žaidėjo. Vėliau ringiečiai pelnė dar du įvarčius (3:0). Antrajame kėlinyje Balbieriškio komanda padidino savo persvarą iki 5 įvarčių (5:0). Visgi, „Stadiono 2“ futbolininkai sugebėjo pramušti varžovų vartų sargo gynybą ir pelnė vieną (5:1), paskui ir antrą įvartį (6:2).

Antrojo turo rungtynėse „Gelgaudiškio“ futbolininkai įrodė savo pranašumą prieš „Sąjungininkus“ (6:0). Po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas įvartis (1:0), bet antrajame svečiai surengė tikrą šou ir atseikėjo Prienų komandai dar penkis įvarčius (6:0).

Po šių rungtynių „Ringis“ dar labiau įtvirtino savo lyderystę (12 taškų). Po pergalės „Gelgaudiškis“ pakilo į antrąją vietą (7 taškai). Toliau žengia „Kalniečiai“ (6), „Stadionas“ (4), „Sąjungininkai“ (3), U30+ (0) ir „Stadionas 2“ (0).