Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Mačiūnai-KKSC“ išsivežė pergalę iš Raseinių

Paulius Steikūnas (Nr.13) pelnė 22 taškus

Spalio 27 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono išvykos rungtynes su Raseinių komanda. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai po nesėkmingos pradžios (5:0) labai greitai pristabdė aikštelės šeimininkus ir išsiveržė į priekį (5:10). Spurtą pradėjo Domantas Šeškus, Matas Kolesnikovas įsūdė tritaškį, Paulius Steikūnas pelnė du taškus, o Domantas Šeškus – tritaškį. Deja, Raseinių komanda po kelių atakų panaikino atsilikimą (10:10). Paulius Steikūnas du kartus užbaigė atakas su baudų priedais ir išvedė komandą į priekį (10:16). Aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 11:3 (21:19). Po pirmojo kėlinio Prienų komanda išsaugojo vieno taško pranašumą (23:24).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje aikštelėje šeimininkavo Raseinių krepšininkai įgydami 11 taškų persvarą ( 43:32). Visgi, „Mačiūnai-KKSC“ pavyko sumažinti atsilikimą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (44:40). Trečiajame kėlinyje sėkmės svarstyklės nuolat siūbavo. Pradžioje pirmavo aikštelės šeimininkai (46:40), vėliau į priekį išsiveržė Prienų komanda (49:54), bet po trijų kėlinių keturių taškų persvara džiaugėsi Raseinių krepšininkai (62:58).

Domantas Šeškus, kuris buvo pripažintas pirmos savaitės MVP, rungtynėse su Raseiniais pelnė 19 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Domantas Šeškus, o Ernesto Mankausko tritaškis išlygino rezultatą (72:72).  Mato Kolesnikovo tolimas metimas išvedė komandą į priekį (76:77).

Likus iki rungtynių pabaigos apie 72 sek. Justas Gedminas užbaigė Domanto Šeškaus ir Kajaus Okmano spurtą padidinęs persvarą iki 10 taškų (76:86). Ir nors aikštelės šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų (82:88), rungtynes laimėjo svečiai iš Prienų (84:92).

Paulius Steikūnas pelnė 22 taškus (20 naudingumo balų), 19 taškų prie komandos pergalės prisidėjo Domantas Šeškus (26 naudingumo balai), 17 – Kajus Okmanas (21 naudingumo balas), 15 – Matas Kolesnikovas (16 naudingumo balų).