Ketvirtajame kėlinyje atsigavę Prienų krepšininkai išvengė sutriuškinimo

Gruodžio 21 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ A diviziono rungtynes išvykoje su Vilniaus „Ryto-MRU“ komanda. Deja, du su puse kėlinio Prienų komanda buvo mušama, o trečiojo kėlinio antroje pusėje aikštelės šeimininkai pirmavo 33 taškų skirtumu (80:47).

Reikia pagirti Pauliaus Ivanausko auklėtinius, kurie sugebėjo atsitiesti ir net sumažinti deficitą iki 15 taškų (85:70). Daugiau pasiekti nepavyko, bet sutriuškinimo buvo išvengta (98:81).

Rungtynes Prienų komanda pradėjo tragiškai. Aikštelės šeimininkai iškart užmėtė svečius tritaškiais ir greitomis atakomis (10:0). „Mačiūnai-KKSC“ treneris Paulius Ivanauskas suskubo paimti minutės pertraukėlę, bet ir ji mažai kuo padėjo. Po kelių atakų vilniečių persvara pasiekė 14 taškų (14:0). Pirmuosius taškus svečiams pelnė Arnas Tilindė (14:2). Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 3 min. komandas skyrė 8 taškai (18:10). Dar po minutės po Kajaus Okmano tritaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (21:15). Atrodė, Prienų komanda pradeda surasti savo žaidimą. Deja, per likusį laiką „Ryto-MRU“ krepšininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir po pirmojo kėlinio „Mačiūnai-KKSC“ deficitas siekė 12 taškų (29:17).

Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečiai padidino savo persvarą iki 17 taškų (38:21). Arno Tilindės ir Kajaus Okmano pastangomis pavyko grįžti į žaidimą (38:29). Bet „Ryto-MRU“ atsakas buvo galingas ir Prienų komandos atsilikimas padvigubėjo (49:29), o po dviejų kėlinių „Ryto-MRU“ pranašumas jau buvo 24 taškai (60:36).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje Prienų komanda visiškai prarado žaidimo ritmą ir aikštelės šeimininkų persvara šoktelėjo iki 33 taškų (80:47). Kėlinio antroje pusėje Domanto Šeškaus ir Kajaus Okmano tolimi metimai leido sumažinti atsilikimą iki 25 taškų (82:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir jam įpusėjus komandas jau skyrė 15 taškų (85:70). Deja, išvystyti taškų „deginimą“ nepavyko. Rungtynės pasibaigė 98:81 „Ryto-MRU“ naudai.

Arnas Tilindė komandai pelnė 22 taškus (17 per du pirmuosius kėlinius) ir atkovojo 7 kamuolius. Domanto Šeškaus sąskaitoje 15 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai. Kajus Okmanas ir Martynas Kancevičius į varžovų krepšį įmetė po 13 taškų.

Keistokai šiandien aikštelėje atrodė dažniausiai agresyvumu pasižymintis Paulius Steikūnas, „nusimušė“ Adomo Stančiko taiklumas ir ne savo rogėse atrodė Matas Kolesnikovas.

„Mačiūnai-KKSC“ su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užima 9-ąją vietą.