Keturių kėlinių ir pratęsimo drama Biržuose

Kovo 2 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su Biržų „Biržai-KKSC“ komanda. Šios rungtynės virto tikra drama. Aikštelės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes (10:2), bet Ernesto Mankausko ir Kajaus Okmano sėkmingi veiksmai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (13:11), o Martyno Kancevičiaus dvitaškis išlygino rezultatą (13:13). Kajaus Okmano prasiveržimas kėlinio pabaigoje leido Prienų komandai laimėti kėlinį (19:20).
Antrojo kėlinio pradžia buvo panaši į pirmojo scenarijų. Biržų komanda įgijo 7 taškų persvarą (30:23). Bet ir šioje situacijoje „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai išlaikė šaltą protą ir po Arno Tilindės bei Kajaus Okmano metimų komandas skyrė tik vienas taškas (35:34). Visgi, po dviejų kėlinių pirmavo Biržų komanda (41:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai vėl sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (53:42). Ir tada Prienų komandoje tvarkyti reikalus ėmėsi Domantas Šeškus ir Kajus Okmanas. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (60:60). Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo 6 taškų pranašumą (63:69). Deja, išlaikyti jos savo rankose Prienų komandai nepavyko (73:73). Po kelių atakų aikštelės šeimininkai jau turėjo 4 taškų persvarą (82:78). Ernesto Mankausko tritaškis sumažino skirtumą iki vieno taško (82:81). Aikštelės šeimininkai pataikė dvitaškį (84:81). Kajus Okmanas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (84:84). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai surengė ataką, bet ji nebuvo sėkminga (84:84).
Pratęsimo pradžioje „Mačiūnai-KKSC“ komanda išsiveržė į priekį (86:87). Aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 4:0 (90:87). Adomas Stančikas pataikė vieną baudą, o Domantas Šeškus dvitaškį ir rezultatas tapo vėl lygus (90:90). Biržų komanda vėl įgijo keturių taškų persvarą (94:90). Likus 12 sek. iki pratęsimo pabaigos Adomas Stančikas pataikė tritaškį (94:93). Deja, aikštelės šeimininkai gavo teisę į baudos metimus. Abi baudos buvo tikslios (96:93).
Per likusias 10 sek. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sėkmingos atakos surengti nesugebėjo. Po šio pralaimėjimo „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai dalijosi 7–9 vietomis.
Prienų komandoje po 25 taškus pelnė Kajus Okmanas ir Domantas Šeškus. Arno Tilindės sąskaitoje 14 taškų, Ernesto Mankausko – 10, Juozo Talat-Kelpšo – 9.