Kelio Prienai-Kaunas „lopinimas“ tęsiasi. Greitis mažinamas iki 50 km/val.

kvitrina.com

„Amžiaus projektas“ kelias Prienai-Kaunas kasmet vis apauga svajonėmis, o tikroji kelio būklė virsta poligonu. Ypač tragiška atkarpa nuo Prienų iki posūkio į Rokus. Kelio danga jau seniai panaši į lopų lobyną, nes važiuojamoji dalis taip jais nusagstyta, kad važiavimas prilygsta „fristailo“ varžyboms. Tiesa, kelininkai labai išradingi. Dabar jau ženklus 70 km/val, pakeitė į 50 km/val.

Na, kodėl mes elgiamės kaip neišmanėliai? Vienur taisome gerą dangą, o kur akivaizdu, kad ji neatitinka jokių saugumo standartų, tik lopome.
Dar neaišku, kiek metų praeis, kol bus pradėtas kapitalinis kelio Prienai-Kaunas remontas, todėl būtina ant dabartinės dangos uždėti minimalų sluoksnį asfalto, kad eismas būtų saugus. Ir tai reikia daryti nedelsiant, nes vasarą jau planuojamas Greimų tilto per Nemuną Prienuose remontas ir keliu Prienai-Kaunas tikrai padidės eismas.
Manau, Prienų „gynėjas“ seimo narys Andrius Kupčinskas pasirūpins ir šiuo klausimu, nes pastaruoju metu trykšta meile mūsų kraštui.
O, jei rimtai, tai atėjo laikas įvertinti LAKD veiklos planavimus, o kartu ir Susisiekimo ministerijos, kaip ir visos Vyriausybės. Keliai – tai ir saugumo reikalas, nes jais juda ir kariuomenė.

Taip pat skaitykite