Kelininkų darbo grimasos: pridaro duobių ir dingsta


kvitrina.com

Pavasaris. Po žiemos keliai, gatvės reikalauja remonto, nes važiuojamoji danga virsta „poligonais“. Ir tada mes laukiam išgelbėtojų kelininkų. Pamatę techniką džiaugiamės, kad tuoj keliai ir gatvės bus sutvarkytos, duobėse atsiguls asfaltas ir mes saugiau galėsime nuvykti ten, kur reikia. Bet kur tau! Kelininkai, pasak jų, atlieka pasiruošimo asfaltavimui darbus – išpjauna dangą ir dingsta.

Kodėl neįmanoma organizuoti darbą tvarkingai?
Pridarei paruošiamųjų duobių, išasfaltuok ir viskas. Darbas atliktas. Bet ne. Duobės lieka, jokių ženklų. Vairuotojai laužo automobilius, o visiems nusispjauti. Reikia gi duoti darbo autoservisams.
Jau dabar girdima, jog pasibaigė darbo diena, užsidarė asfaltą gaminanti įmonė ir dar daug kitų priežasčių tik tam, kad pagrįstų prastą darbų planavimą.
Bet, atrodo, visiems šį betvarkė tinka. Štai, jau pateikta informacija, jog vasarą vėl remontui bus uždarytas Greimų tiltas. Kelių direkcija ruošiasi sukelti nepatogumų, bet negirdėti, kad tilto remonto metu sunkiasvoris transportas aplenks Prienus. Vėl miestas virs padidintos taršos ir sunkiasvorių automobilių stovėjimo parku miesto gatvėse. O kelininkai vėl dirbs neskubėdami, po 8 valandas, ir jiems bus nesvarbu, kad kiti turės problemų su atvykimu į darbą, polikliniką arba ligoninę.
Niekam nerūpi, jog mums bus nepatogu, svarbu, kad patogu kelininkams.
Ir rajono valdžia teigia, jog nieko negali padaryti, kad sunkiasvoriai automobiliai tilto remonto metu aplenktų Prienus? Kodėl nenorima palengvinti situacijos? Ir taip bus problemų, eilių neišvengsime. Kalbama, jog to padaryti negalima, nes nuo rajono valdžios niekas nepriklauso. O kas priklauso?

Taip pat skaitykite