Kelią link nugalėtojų titulo Prienų KKSC krepšininkai pradėjo lygiosiomis

IMGP2229

RKL „B“ divizione prasidėjo atkrintamosios varžybos. Prienų KKSC krepšininkai pirmąsias maratono rungtynes pradėjo rungtynėmis Plungėje su vietine SRC komanda. Sėkmingai pradėję mačą (30:47) prieniškiai po dviejų kėlinių jau įgijo 17 taškų persvarą. Deja, po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai (59:61).

Ir ketvirtojo kėlinio žaidimo eiga nieko gero nežadėjo. Plungės komanda kėliniui įpusėjus jau pirmavo (69:67). Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. komandas skyrė 4 taškai (78:74). Visgi, Prienų KKSC komandai pavyko įvykdyti minimumą – neatvežti į Prienus neigiamo taškų balanso. Raimundas Gerbutavičius sumetė baudos metimus, o Arnas Tilindė, kuris šiose rungtynėse pelnė 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių, rezultatą išlygino (78:78).

Atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį Prienuose. Pradžia 14 val.

Ernestas Mankauskas pelnė 20 taškų,atkovojo 8 kamuolius, bet padarė 5 klaidas. Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje – 13 taškų. Komandai dar negalėjo padėti traumą besigydantis Gediminas Maceina, nors su komanda į Plungę buvo nuvykęs. Matyti, rungtynių eiga leido komandos kapitoną ir lyderį pasaugoti.