Kėdainiuose – nemažas prizinių vietų lietus krašto ėjikams

Gruodžio 18 d. Kėdainiuose vyko tradicinės sportinio ėjimo varžybos „Kėdainiai’ 2023“, kuriose dalyvavo ir didelis būrys mūsų krašto atstovų iš Birštono ir Prienų. Mūsų krašto mergaitės ir berniukai varžėsi 10 metų ir jaunesnių sportininkų grupėje ir turėjo nužingsniuoti 1 km distanciją.

Mergaičių grupėje spindėjo Prienų KKSC ėjikės. Antrąją ir trečiąją vietas laimėjo Kamilė Barščevičiūtė ir Ieva Kreivėnaitė. Miglė Bartusevičiūtė buvo septinta, Ieva Jasukaitytė – 9-ta, Viltė Bagušinskaitė – 11-ta.

Birštono SC sportininkai

Tarp berniukų antras buvo Prienų KKSC atstovas Joris Juozapavičius. Birštono SC ėjikas Dovydas Januškevičius užėmė trečiąją vietą. Kiti mūsų krašto atstovai pasirodė kukliau, bet stengėsi. Simonas Kuzmickas buvo septintas, Titas Jasukaitis – 10-tas, Emilis Juodžiukynas – 12-tas, Aleksandras Masys – 13-tas, Rėjus Zeleniakas – 15-tas (Prienų KKSC).

Lukas Januševičius užėmė 9-tąją vietą, Gerardas Čekavičius – 11-ąją (Birštono SC).

Gruodžio 12 d. Prienų KKSC ėjikė Deimantė Žilinskaitė iškovojo pirmąją vietą 3000 m sportinio ėjimo rungtyje ir tapo Lietuvos studentų uždarų patalpų čempionato nugalėtoja.