Kavinukė, verta smaližių ir kavos bei arbatos gurmanų

IMGP1585Prienų ir Birštono gyventojams jau teko ragauti ir įvertinti UAB „Erno“ (vadovas Ervinas Marčiulionis) gaminamą produkciją.

Šis savo kailyje netelpantis jaunas ir perspektyvus verslininkas šį kartą pradžiugino Birštono gyventojus ir svečius, atvėręs jaukią kavinę, kuri, manau, bus pavadinta „Erno gardumynai“.

Į mažutę ir kuklią atidarymo šventę atvyko Birštono savivaldybės administracijos darbuotojai ir klebonas dekanas mons. Jonas Dalinevičius, pašventinęs patalpas. Prie puodelio kavos ir arbatos jie pabendravo su savininku bei aptarinėjo būsimąsias kavinės vizijas.

Tačiau atidarymas tuo nesibaigė, nes man labai knietėjo pakalbinti patį Erviną ir jo žmoną Astą. Nemėgstantys žarstytis pažadais abu buvo nekalbūs, tačiau vis tik papasakosiu, ką sužinojau.

Pati kavinukė yra patraukli, nes čia gali anksti ryte pasimėgauti ne tik gardžiu kavos ar arbatos puodeliu, bet ir suvalgyti bandelę, pyragėlį. Ši idėja kilo Ervinui su žmona lankantis Vokietijoje, kuomet ankstų rytą, kai dar nedirbo jokie prekybos taškai, jiems teko malonumas apsilankyti vietinėje kavinukėje ir pasivaišinti ne tik karšta kava, bet ir suvalgyti gardžią bandelę. Pas mus kol kas tokių vietų galima tik ant rankos pirštų suskaičiuoti, nes kai atvyko viešnios iš Vilniaus ir ankstyvą rytą teko aplėkti beveik visas Birštono kavinukes, tik „Tulpės“ sanatorijoje galėjome paskanauti kavos. O dabar, tik atvykus į Birštoną, išgėrus kvapnaus ir gardaus gėrimo bei užkandus ne tik pyragaitį ar bandelę, bus galima keliauti po kurorto prieigas.

IMGP1612Pats Ervinas pasidžiaugė, kad sutapimas tai ar ne, tačiau kaip tik šią dieną vitriną papildė naujas gardumynų asortimentas. Dabar bus galima pasigardžiuoti keletu naujų pyragėlių ir braškiniu tortu. Tačiau čia dar ne viskas. Kavos ir arbatos kainos nesikandžioja, kaip ir pačių gardumynų. Be to, Ervinas jau planuoja tokią paslaugą, kaip „nebrangios kavos puodelis“, t.y., kai klientas pats įsipila puodelį kavos, kurios kaina bus apie 1,5 lito. Tai patraukli paslauga, kuri mažais žingsneliais atkeliauja pas mus. Be to, kavinukė dirbs nuo ankstyvo ryto iki vakaro, tiksliau nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos vakaro kasdien. O adresas, kurio kas nors klausinės – Jaunimo g. 3, Birštonas, priešais kultūros centrą. Juk miesto svečiams  ir gyventojams malonu, kad yra tokia maloni pasiūla. O žinia, kad jei yra pasiūla, yra ir paklausa. Juk birštoniečiai džiaugiasi, jog turi savo gardumynų kepyklėlę, krautuvėlę, o dabar dar ir kavinukę. Tai labai maloni dovana visiems, kurie nors vieną kartą ragavo UAB „Erno“ produktų. O jie verti smaližių pagyrų.

Taip pat skaitykite