Karolio ir Mantvydo vedami prieniškiai iškovojo aštuntąją pergalę RK„B“L čempionate

Sausio 4 d. Prienų „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai pergale pradėjo 2013 metus. Prieniškiai išvykos rungtynėse Anykščiuose sutriuškino „KKSC – Volupis“ komandą 27 taškų skirtumu (71:98).

Komandą į pergalę vedė Karolis Mikuličius (40 efektyvumo balų) ir Mantvydas Gečionis, kurie kartu pelnė daugiau negu pusę komandos taškų (po 26).

Nors pirmą kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo aikštelės šeimininkai (19:17), kituose kėliniuose ženkliai dominavo svečiai iš Prienų.
Po antro kėlinio prieniškiai jau pirmavo trimis taškais (37:40), o po pertraukos tiesiog sumindė varžovų gynybą (34:58).
Tai buvo aštuntoji „Rūdupio – KKSC“ pergalė RK„B“L čempionate. Prieniškiai „B“ grupės turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.
Karoliui ir Mantvydui sėkmingai talkino ir kiti komandos nariai. Raimundas Gerbutavičius pelnė 18 taškų, Arnas Snapaitis atkovojo 10 kamuolių.