Karolio Abramavičiaus auklėtinės neperžengė ketvirtfinalio barjero ir baigė kovą dėl grįžimo į A divizioną

image

Rugpjūčio 17 d. Lietuvos rinktinė, treniruojama kraštiečio Karolio Abramavičiaus, po keturių iš eilės pergalių Europos U16 merginų B diviziono krepšinio čempionate patyrė pirmąjį pralaimėjimą, kuris užkirto kelią kovoje dėl patekimo į A divizioną.

Lietuvės pralaimėjo pirmąjį kėlinį (18:21), bet antrajame sužaidė labai įspūdingai (21:9) ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 9 taškų persvarą (39:30).

Trečiajame kėlinyje Švedijos krepšininkės perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (54:48). Deja, ketvirtajame kėlinyje lietuvės jo pradžioje prarado iniciatyvą ir Švedijos krepšininkės persvėrė rezultatą (58:59).

Lietuvės likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min. išlygino rezultatą (65:65). Deja, tolimesni Lietuvos rinktinės veiksmai nebuvo nuoseklūs, o varžovės išnaudojo šią aplinkybę ir užkirto kelią lietuvėms į pusfinalį bei svajonei grįžti į A divizioną (66:73).