Kalėdinio Stadiono futsal turnyro nugalėtojai – Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai

kvitrina.com

Gruodžio 9 d. Prienų KKSC salėje vyko Kalėdinis Stadiono futsal turnyras, kuriame dėl įsteigtų taurių kovojo šešios komandos. Varžybos vyko vieno rato sistema. Komandos sužaidė po penkias 20 min. rungtynes.

Turnyro nugalėtojus ir antrosios vietos laimėtojus skyrė tik vienas taškas, o tarpusavio rungtynėse pergalę šventė antrosios vietos laimėtojai. Bet tai buvo vienintelis Balbieriškio „Ringio“ futbolininkų pralaimėjimas ir  jie tapo turnyro nugalėtojais (12 taškų). Antroji vieta atiteko „U30+“ komandai (11 taškų), kuri nepatyrė pralaimėjimo, bet du kartus sužaidė lygiosiomis.

Trečiosios ir ketvirtosios vietos laimėtojai surinko po lygiai taškų (7), o trečioji vieta atiteko „Stadiono“ komandai, kuri tarpusavio rungtynėse su „Nemuno“ futbolininkais iškovojo pergalę 4:3.

Penktoji vieta atiteko „Sąjungininkų“ komandai, kuri iškovojo vieną pergalę, du kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus (5 taškai). Deja, „Šešupės“ futbolininkai liko paskutiniai, taip ir nepatyrę pergalės skonio.

Taip pat skaitykite